Obserwuj w Google News

Cher: "To najgorsze lata, jakie miałam". Fani zaniepokojeni stanem artystki

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
04.04.2022 09:01
Zareaguj Reakcja

Cher zaniepokoiła swoich fanów szczerym oświadczeniem. Artystka przyznała, że ostatni czas nie jest dla niej korzystny: "Najgorsze lata, jakie miałam".

Cher
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Cher przyzwyczaiła swoich fanów do aktywności w internecie. Kiedy na jakiś czas postanowiła odciąć się od mediów społecznościowych, wielbiciele znanej artystki zaczęli się niepokoić. Pojawiły się liczne pytania, czy u wokalistki wszystko w porządku.

Cher zaniepokoiła fanów wpisem: "Najgorsze lata, jakie miałam"

Artystka szybko odpisała wszystkim zmartwionym z powodu jej nieobecności followersom. Jednak wpis Cher wcale nie uspokoił fanów, wręcz przeciwnie. Wokalistka nie zdradziła w nim wiele szczegółów, jednak przyznała, że nie czuje się najlepiej.

Redakcja poleca

75-latka przeprosiła za milczenie i wyznała, że ma problemy osobiste. Fanom to nie wystarczyło i postanowili drążyć temat. Odpowiedź zmartwiła ich jeszcze bardziej.

Wszyscy płaczemy, ale to czasem są inne łzy, bardzo bolesne. Stajemy się przytłoczeni, dochodzimy do granicy, a potem zmusza się nas do jej przekroczenia. Żyję w ten sposób od roku. Te lata są najgorsze, jakie kiedykolwiek miałam. Dodajcie do tego rodzinę i wyjdzie przepis na katastrofę.

Magazyn "Globe" łączy zły stan piosenkarki z szeregiem jej ostatnich traum. Gwiazda cierpi na silne migreny, procesuje się z Mary Bono - wdową po byłym mężu, a także nie ma najlepszych kontaktów ze swoimi dorosłymi dziećmi.

Na szczęście w sieci pojawił się szybko kolejny wpis artystki, w którym wyznała, że czuje się znacznie lepiej, niż kiedy pisała poprzedni post.

10 gwiazd muzyki, które nigdy nie zagrały koncertu w Polsce [GALERIA]