Obserwuj w Google News

Ariana Grande w amerykańskim "The Voice". Zastąpi Nicka Jonasa w roli trenera

2 min. czytania
31.03.2021 16:10
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande już niedługo sprawdzi się w nowej roli. Gwiazda dołączy do grona trenerów w najpopularniejszym telewizyjnym formacie muzycznym - "The Voice". Młoda piosenkarka zastąpi w tej roli Nicka Jonasa.

Ariana Grande
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Ariana Grande to jedna z największych światowych gwiazd młodego pokolenia. Amerykańska piosenkarka zaczynała karierę w show-biznesie już jako nastolatka - pojawiła się w serialach stacji Nickelodeon "Victoria znaczy zwycięstwo" oraz jej kontynuacji "Sam i Cat". W kolejnych latach wydała kilka albumów studyjnych i zajmowała najwyższe miejsca na listach przebojów. Hity, takie jak "Thank U, Next", "7 Rings" i "Break Up with Your Girlfriend, I’m Bored" doprowadziły do jeszcze szybszego wzrostu jej popularności.

Obecnie Ariana Grande świetnie łączy sukcesy zawodowe z życiem prywatnym. Laureatka nagrody Grammy i Brit, dwóch statuetek Billboard Music Awards, trzech American Music Awards i dwudziestu osiągnięć w księdze rekordów Guinnessa niedawno ogłosiła swoje zaręczyny. Teraz przekazała kolejną ważną informację na swój temat. Okazuje się, że już niedługo amerykańscy widzowie zobaczą ją w roli trenerki w najpopularniejszym programie muzycznym.

Zobacz także:  Ariana Grande miażdży konkurencję. Zdobyła już 20 rekordów Guinnessa

Ariana Grande została trenerką w "The Voice"

Ariana Grande przekazała na swoim Instagramie informację o dołączeniu do ekipy programu "The Voice". Muzyczne show doczekało się wielu odwzorowań, w tym także w Polsce - Telewizja Polska od kilku lat emituje "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior". 27-letnia piosenkarka pojawi się w roli trenerki w amerykańskiej edycji "The Voice". Zastąpi tym samym Nicka Jonasa, który był związany z programem od 2019 roku.

- Niespodzianka! Jestem niesamowicie podekscytowana i zaszczycona, że będę mogła dołączyć do Kelly Clarkson, Johna Legenda i Blake’a Sheltona w następnym, 21. sezonie The Voice! Nick Jonas – będziemy za tobą tęsknić - napisała Ariana na swoim profilu na Instagramie.

Myślicie, że sprawdzi się w tej roli?