Obserwuj w Google News

Ania Karwan promuje nowy film piosenką „The Secret Game”. Internauci: "Jak do Bonda" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
14.10.2019 16:05

Ania Karwan nagrała piosenkę „The Secret Game”, która promuje nowy film „Ukryta Gra” w reżyserii Łukasza Kośmickiego. W internecie pojawił się oficjalny zwiastun muzyczny produkcji z aktorem Billem Pullmanem w roli głównej. Internauci zachwycają się nową piosenką Ani Karwan i porównują ją do słynnych utworów z „Jamesa Bonda”.

Ania Karwan The Secret Game piosenka do filmu Ukryta gra
fot. Youtube

Ania Karwan — The Secret Game. Piosenka do filmu Ukryta gra

„The Secret Game” Ani Karwan to piosenka promującą nowy film „Ukryta Gra”, którego jednym z producentów był tragicznie zmarły w sierpniu Piotr Woźniak-Starak. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun muzyczny, gdzie możemy usłyszeć cały kawałek.

Za muzykę i słowa do utworu „The Secret Game” odpowiada Łukasz Targosz, polski kompozytor muzyki filmowej, który tworzył ścieżki dźwiękowej do m.in. „Listy do M.”, „Kamienie na szaniec”, „Planety singli” czy serialu „Diagnoza”.

Piosenka „The Secret Game” to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia — powiedziała Ania Karwan.

Internauci zachwycają się niesamowitym klimatem piosenki „The Secret Game” w wykonaniu Ani Karwan. Wiele osób porównuje utwór ze słynnymi kompozycjami promującymi filmy o przygodach Jamesa Bonda.

„Piosenka jak do filmów o Bondzie”, „jak do Bonda, mistrzostwo”, „czuć styl Bonda” — czytamy w komentarzach.

Ukryta gra: kiedy film w kinach, o czym jest i kto gra?

„Ukryta gra” to nowy film w reżyserii Łukasza Kośmickiego, który współtworzył chociażby scenariusz do słynnego „Domu złego” Wojciecha Smarzowskiego. Kinową premierę produkcji promowanej przez piosenkę Ani Karwan zaplanowano na 8 listopada.

W filmie „Ukryta gra” Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny — czytamy w opisie filmu.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK