Obserwuj w Google News

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Pokazał wstrząsające nagranie ze szpitala [WIDEO]

2 min. czytania
17.03.2021 14:11
Zareaguj Reakcja

Andrzej Piaseczny zaraził się koronawirusem. Choć piosenkarz myślał, że przejdzie chorobę łagodnie, ostatecznie musiał zostać przewieziony do szpitala, gdzie podawany jest mu tlen. "Bądźcie zdrowi i trzymajcie się zasad bezpieczeństwa" - apeluje gwiazdor na Instagramie.

Andrzej Piaseczny
fot. VIPHOTO/East News

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Obecnie w Polsce możemy obserwować wzrost tzw. trzeciej fali zachorowań na COVID-19. W środę 17 marca 2021 odnotowano w naszym kraju najwięcej przypadków zakażeń od początku tego roku - przybyło ponad 25 tys. nowych chorych. Wiele osób, przede wszystkim wśród seniorów, walczy z zakażeniem w szpitalu. Jednak nie tylko starsi ciężko znoszą objawy koronawirusa.

Okazuje się, że w związku z COVID-19 hospitalizowany jest znany piosenkarz i autor wielu przebojów, Andrzej Piaseczny. Na swoim profilu na Instagramie Piasek opublikował poruszające nagranie ze szpitala. Trener znany z programu "The Voice Senior" jest poddawany tlenoterapii. Mimo trudności z oddychaniem postanowił wygłosić kilka słów do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Piasek pierwszy raz opowiedział o swoim związku. Poruszył temat ślubu

Andrzej Piaseczny w szpitalu w związku z COVID-19

W krótkim nagraniu opublikowanym na Instagramie Andrzej Piaseczny przyznał, że nie spodziewał się tak ciężkiego przebiegu choroby. Wokalista w styczniu świętował swoje 50. urodziny, a koronawirus jest najbardziej dotkliwy dla osób powyżej 80. roku życia. Niestety, długa choroba wykończyła jego organizm na tyle, że trafił do szpitala.

- Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny - mówi wokalista.

Andrzej Piaseczny podziękował wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem opiekują się nim w szpitalu. Fani w komentarzach życzą mu dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia.