Obserwuj w Google News

ASAP Rocky dokonał napaści z bronią w ręku? Dawny przyjaciel oskarża rapera

2 min. czytania
12.08.2022 09:23
Zareaguj Reakcja

ASAP Rocku został oskarżony o napaść z bronią w ręku. Były przyjaciel rapera zarzuca mu zwabienie podstępem i strzelanie w jego kierunku bez żadnego uzasadnienia.

Asap Rocky
fot. Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

ASAP Rocky, a właściwie Rakim Nakache Mayers to amerykański raper, członek grupy hip-hopowej ASAP Mob. Artysta został zatrzymany przez policję w kwietniu 2022 roku.

ASAP Rocky oskarżony o napaść z bronią w ręku

Policja interweniowała, kiedy Mayers był na lotnisku w Los Angeles. Wracał wówczas z wycieczki ze swoją ciężarną partnerką - Rihanną. Okazało się, że oskarżono go o napaść z bronią w ręku.

Redakcja poleca

Departament Policji w Los Angeles w trakcie śledztwa ustalił, że broń rapera nie pasuje kalibrem do znalezionych na miejscu przestępstwa łusek po pociskach. Artysta wyszedł z aresztu za kaucją w wysokości 550 tysięcy dolarów.

Były przyjaciel ASAP Rocky'ego chce wnieść pozew przeciwko raperowi

Mężczyzna, który został poszkodowany w napaści, planuje wnieść pozew cywilny przeciwko raperowi. "Rolling Stone" donosi, że oskarżyciel to dawny przyjaciel z liceum, producent, menadżer oraz były członek zespołu ASAP Mob, Terell Ephron działający pod pseudonimem ASAP Reli. Jak zeznaje mężczyzna, został zwabiony do pewnego miejsca w Hollywood pod pretekstem rozwiązania sporu z Rockym sprzed lat.

Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez "Rolling Stone":

ASAP Rocky bez wiedzy pana Ephrona przyszedł na miejsce spotkania uzbrojony w półautomatyczny pistolet. Po przybyciu na miejsce rozpoczęła się rozmowa, podczas której bez żadnych prowokacji, ostrzeżenia czy uzasadnienia ASAP Rocky wyciągnął pistolet i celowo oddał kilka strzałów w stronę pana Ephrona.

Przedstawiciele byłego przyjaciela Mayersa twierdzą, że incydent został nagrany na pobliskie kamery miejskie.

Oglądaj

RadioZET.pl/Rolling Stone