Obserwuj w Google News

Nicolas Cage przeszedł metamorfozę. Gwiazdor wygląda niczym wampir [WIDEO]

2 min. czytania
06.01.2023 01:49
Zareaguj Reakcja

Nicolas Cage przeszedł niemałą metamorfozę. Na potrzeby najnowszego filmu, „Renfield”, Cage upodobnił się do wampira. I to nie byle jakiego. W nowym komedio-horrorze, słynny amerykański aktor wcieli się w postać samego hrabiego Drakuli. Zdradzamy, co już wiadomo o produkcji z udziałem Nicolasa Houlta i Nicolasa Cage’a.

Reinfeld - kadr z serialu
fot. materiały prasowe

Nicolas Cage to aktor eksresyjny, szarżujący i zawsze świetnie bawiący się swoimi rolami. Szczególnie w ostatnich latach zdaje się wyznawać zasadę „go big or go home” (mniej więcej: „zrób to z rozmachem albo wracaj do domu”) i w niemal każdej roli zagrywa się dramaturgicznie, ku wielkiej uciesze fanów. Teraz jednak Cage ma szansę przyćmić wszystkie swoje poprzednie role. W nowym filmie wystąpi bowiem jako… hrabia Dracula.

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun głośnego projektu, o którym mówiło się od jakiegoś czasu. „Renfield” elektryzował fanów już od pierwszej wzmianki o swoim powstaniu, bo wizja Nicolasa Cage’a jako hrabii Drakuli rozpaliła zbiorową fanowską wyobraźnię. Teraz mamy szansę zobaczyć pierwszą próbkę możliwości znanego i lubianego aktora w charakterystycznej roli. 

Redakcja poleca

„Renfield“ – zwiastun

Film w reżyserii Chrisa McKaya otrzymał właśnie pierwszy pełnoprawny zwiastun. Materiał przedstawia się następująco:

„Renfield“ – twórcy i obsada

Film wyreżyserował CHris McKay, najlepiej znany z takich filmów jak hit Amazon Prime Video „Wojna o jutro“ czy animowany film „Lego Batman: Film“. Scenariusz filmu powstał zaś w głowie Roberta Kirkmana i Ryana Ridleya, najlepiej znanych ze współpracy przy populárních serialach „The Walking Dead“, „Beyond The Walking Dead“ „Rick & Morty“ czy „Community“.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorow i aktorki jak: Nicolas Cage, Nicholas Hoult, Ben Schwartz, Awkwafina, Adrian Martinez czy Shohreh Aghdashloo.

„Reinfield“ – kiedy premiéra?

Amerykańska premiéra filmu przewidziana jest na 5 kwietnia. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie film trafi do polskich kin. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, z chęcią je przekażemy.

Czytaj także:  "Martwe zło: Przebudzenie" - zobacz zwiastun kontynuacji kultowego horroru

RadioZET.pl/Filmweb.pl/YouTube

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów