Obserwuj w Google News

"Ant-Man i Wasp: Quantumania" w nowym zwiastunie. Co zdradza zapowiedź kolejnego filmu Marvela?

2 min. czytania
10.01.2023 07:34
Zareaguj Reakcja

Film "Ant-Man i Wasp: Quantumania" doczekał się drugiego zwiastuna. Twórcy postanowili skupić się na tytułowym bohaterze oraz nowym antagoniście Kangu.

Ant-Man i Wasp: Quantumania - Jonathan Majors - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studioa/materiały prasowe

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu "Ant-Man i Wasp: Quantumania". Jest to trzecia część serii o superbohaterze Marvela, który potrafi zmieniać rozmiar. Czego możemy spodziewać się po produkcji?

"Ant-Man i Wasp: Quantumania": nowy zwiastun filmu Marvela

Po krótkiej przerwie od produkcji MCU fani herosów niebawem zobaczą kolejną solową przygodę Scotta Langa, czyli Ant-Mana. No może nie do końca solową, bo tym razem głównego bohatera oprócz Hope van Dyne, czyli Wasp wesprą nie tylko jej rodzice - Hank Pym i Janet van Dyne (oryginalni Ant-Man i Wasp), ale również jego córka Cassie.

Redakcja poleca

Pojawi się też nowy antagonista w postaci Kanga Zdobywcy. Miłośnikom komiksów Marvela tej postaci nie trzeba przedstawiać, a i fani MCU mieli przedsmak czarnego charakteru w serialu "Loki", gdzie zadebiutował jeden z wariantów Nathaniela Richardsa. Jak prezentuje się nowy zwiastun filmu "Ant-Man i Wasp: Quantumania"?

Oglądaj

Tym razem postanowiono odejść od komediowego stylu pierwszego trailera i zaprezentować bardziej poważne oblicze nadchodzącego filmu. Zwiastun rozwija sugestię, rzuconą przez Marvel Studios kilka miesięcy wcześniej - Scott wejdzie we współpracę z Kangiem, który po części go do niej zmusi, a po części zachęci obietnicą nadrobienia straconego czasu. Nowy przeciwnik potrafi go bowiem kontrolować.

Trzecia część "Ant-Mana" może być pożegnaniem ze Scottem Langiem i zastąpieniem go jego następczynią - córką, która również zostanie superbohaterką. Prawdopodobnie przybierze jeden z komiksowych pseudonimów - Stature lub Stinger. Komiksiarze ucieszą się również z wprowadzenia innego klasycznego wroga do filmowo-serialowego uniwersum - mowa o M.O.D.O.K.-u, którego charakter w wersji MCU nie został jeszcze ujawniony. Weseli jednak fakt, że poza zamaskowaną wersją, która pojawiła się na szkicach koncepcyjnych, w zwiastunie można dostrzec również wariant z odkrytą twarzą, w którym M.O.D.O.K. wygląda tak, jak powinien.

Redakcja poleca

"Ant-Man i Wasp: Quantumania": kiedy premiera filmu Marvela?

W filmie reżyserowanym przez Peytona Reeda ze scenariuszem Jeffa Lovenessa, wystąpili: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Jonathan Majors, Michelle Pfeiffer, Michael Douglas, Kathryn Newton, David Dastmalchian, William Jackson Harper, Katy O'Brian oraz Bill Murray. Film "Ant-Man i Wasp: Quantumania" (znany również pod idiotycznym polskim tytułem "Ant-Man i Osa: Kwantomania") trafi do kin już 17 lutego 2023 roku. Będzie rozpoczęciem 5. Fazy MCU, w której głównym antagonistą jest Kang niosący za sobą multiwersalne zagrożenie.

RadioZET.pl