Obserwuj w Google News

"Thor: Love and Thunder" w nowej zapowiedzi. Przerażający Christian Bale jako Gorr [WIDEO]

2 min. czytania
08.06.2022 13:17
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawił się nowy teaser filmu Marvela "Thor: Love and Thunder". Mamy okazję usłyszeć w nim wydłużony monolog Gorra, w którego wcielił się Christian Bale.

Thor: Love and Thunder - Christian Bale - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Wielkimi krokami nadciąga jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku 2022 - "Thor: Love and Thunder". Najnowsza produkcja Marvela doczekała się kolejnej zapowiedzi wideo. Tym razem nieco rozbudowano słowa wypowiadane przez głównego antagonistę - Gorra the God Butchera.

"Thor: Love and Thunder" - nowa zapowiedź filmu Marvela

W nadchodzącym filmie Taiki Waititiego poznamy dalsze losy tytułowego boga piorunów. Odinson dowie się, że ma następczynię, którą została jego dawna ukochana - Jane Foster. Na drodze bohaterów stanie nowe zagrożenie - morderczy Gorr, który poprzysiągł zabić wszystkich bogów we wszechświecie.

Redakcja poleca

Na miesiąc przed kinową premierą filmu "Thor: Love and Thunder" zadebiutował nowy spot telewizyjny.

Materiał promocyjny nie różni się zbytnio od tego, co zaprezentowano do tej pory w zwiastunach filmu. Jedyną nowością jest nieco wydłużony monolog wygłaszany przez Gorra, w którego wciela się Christian Bale. Nie do końca wiadomo, do kogo przeciwnik wypowiada słowa. Czy wypowiedź kieruje do Odinsona? A może nowej Thor? Jedno jest pewne. Poza niesamowitymi przygodami łączącymi klimat fantasy, science fiction i nordyckich mitów, usłyszymy serię zabawnych żartów i zobaczymy pojedynek na śmierć i życie.

Redakcja poleca

"Thor: Love and Thunder": kiedy premiera filmu?

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.  

RadioZET.pl/Twitter