Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Margaret jest kłębkiem nerwów? Chodzi o jednego z jurorów

Maciej Friedrich
2 min. czytania
01.08.2019 12:08
Zareaguj Reakcja

Margaret stanęła przed nowym zawodowym wyzwaniem, zostając jurorką i trenerką w 10. edycji „The Voice of Poland”. Niestety według medialnych doniesień praca na planie to dla wokalistki nie tylko dobra zabawa. Chodzi o relacje z innym z jurorów.

The Voice of Poland: Margaret jest kłębkiem nerwów? Chodzi o jednego z jurorów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

The Voice of Poland” cieszy się wśród telewidzów ogromną popularnością. W tym roku Telewizja Polska wyemituje 10. już, jubileuszową edycję show. Nowością w nadchodzącej edycji będzie nowy członek jury. Oceną i treningiem uczestników zajmie się wokalistka Margaret, która doskonale odnalazła się na muzycznej scenie. W jurorskim fotelu zasiądzie obok Kamila Bednarka, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka. Dla Margaret z pewnością nowe wyzwanie wiązało się ze sporymi nerwami, debiutuje bowiem w roli trenerki. Odmłodzona ekipa dawała nadzieję na łatwą aklimatyzację. Tymczasem jak informuje „Fakt”, wokalistka na planie nie czuje się komfortowo. Przeszkadzać ma jej zachowanie jednego z trenerów.

The Voice of Poland — konflikt Margaret i Michała Szpaka

Jak informuje dziennik, Michał Szpak w nowym składzie jury ma czuć się bardzo pewnie. Nic w tym dziwnego, ma na swoim koncie spore jurorskie doświadczenie. Piosenkarz ma jednak zachowywać się w sposób, który mocno irytuje Margaret.

– Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni – zdradziła „Faktowi” osoba związana z programem.

Wokalistka miała nawet rozmawiać ze Szpakiem i zwracać mu uwagę, niestety bez skutku. Miejmy nadzieję, że artyści dojdą do porozumienia, a program nie ucierpi przez ich ewentualny konflikt.

„The Voice of Poland” emitowane jest od 2011 roku. Podobnie jak „Szansa na sukces”, program pomógł w rozwinięciu kariery wielu znanym obecnie artystom. W show udział brali między innymi: Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski i Mateusz Ziółko.

 ZOBACZ: The Voice Senior: Gwiazda TVP poprowadzi nowy program?

 

RadioZET.pl/fakt.pl/MF