Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: tancerka Magdalena Soszyńska wzięła ślub

Maciej Friedrich
2 min. czytania
28.05.2019 10:29
Zareaguj Reakcja

Magdalena Soszyńska, tancerka znana z występów w „Tańcu z gwiazdami”, wzięła ślub z Krzysztofem Hillarem. Fanów poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowała również relację z uroczystości.

Taniec z gwiazdami: tancerka Magdalena Soszyńska wzięła ślub
fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Soszyńska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych tancerek występujących w „Tańcu z gwiazdami”. W latach 2005-2011 występowała w show emitowanym przez TVN, partnerując między innymi Mariuszowi Pudzianowskiemu i Andrzejowi Gołocie. W edycjach programu emitowanych przez Polsat występowała w latach 2014-2016, partnerując między innymi Jackowi Rozenkowi i Andrzejowi Krzywemu. Reprezentuje najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest finalistką wielu prestiżowych międzynarodowych konkursów.

W 2016 roku Magdalena zrezygnowała z udziału w „Tańcu z gwiazdami” i przeprowadziła się do Gdańska, by otworzyć własną szkołę tańca. To właśnie tam poznała trenera mówców Krzysztofa Hillara. Para ma córkę Amelię, tancerka wychowuje również syna, którego ojcem jest jej były mąż, tancerz Paweł Michna. Soszyńska i Hillar często dzielą się z fanami wspólnymi fotografiami i informacjami z życia prywatnego. Na Facebooku można znaleźć ich wspólny profil „rodzinazodzysku.pl”. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych Soszyńska przekazała radosną nowinę.

Katarzyna Grochola wzięła sekretny ślub. Kim jest trzeci mąż pisarki?

„Taniec z gwiazdami”: tancerka Magdalena Soszyńska wzięła ślub

26 maja na profilu Soszyńskiej i Hillara pojawiło się zdjęcie pary z opisem „mąż i żona”. Jak ustalił serwis Plejada, para wzięła ślub w sobotę 25 maja. Ponadto małżonkowie relacjonowali przygotowania oraz całą ceremonię za pośrednictwem Instagrama. Fani mogli podziwiać między innymi piękną suknię tancerki.

Pod postem świeżo upieczonych małżonków pojawiły się liczne komentarze, w których wielbiciele pary przekazywali życzenia i gratulacje.

„Widać, że nie tylko jesteście małżeństwem, ale i przyjaciółmi”.

„Życzę Wam pięknych dni wypełnionych miłością” – pisali internauci.

My oczywiście przyłączamy się do życzeń i gratulujemy młodej parze.

 

RadioZET.pl/MF