Obserwuj w Google News

„Taniec z gwiazdami”. Ujawniono kolejnego uczestnika. Kim jest Adam Małczyk?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
26.07.2019 12:27
Zareaguj Reakcja

„Taniec z gwiazdami” ujawnia kolejne nazwiska. Tym razem na instagramowym profilu programu pojawiło się nazwisko Adama Małczyka. Znają go bardzo dobrze fani kabaretu. Co jeszcze o nim wiadomo?

Adam Małczyk
fot. Dominik Gajda/ Reporter/ East News

„Taniec z gwiazdami”: Adam Małczyk uczestnikiem 10. edycji

„Taniec z gwiazdami” coraz szybciej odkrywa nazwiska uczestników 10. edycji show. Na instagramowym profilu programu pojawiło się nazwisko  Adama Małczyka , który związany jest z kabaratem i stand-upem.

„Adam Małczyk. Komik. Współzałożyciel i obecny lider Formacja Chatelet. Autor tekstów, stand-uper i aktor kabaretowy. Wielbiciel gór i tata trójki dzieci, co uważa za swój największy sukces. Jak poradzi sobie na naszym parkiecie? Na pewno będzie zabawnie” – czytamy na Instagramie „Tańca z gwiazdami”.

Okazuje się, że nie wszyscy widzowie kojarzą Adama Małczyka. „Osoba której nie znam”, „kto to jest”, „nie wiem, skąd wy tych ludzi bierzecie” – pisali fani. Są jednak tacy, którzy doskonale znają twórczość Adama Małczyka i cieszą się, że zobaczą go na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.

„Taniec z gwiazdami”: Kim jest Adam Małczyk?

Adam Małczyk to aktor kabaretowy i jeden z członków krakowskiej Formacji Chatelet. Z wykształcenia jest ekonomistą. Współprowadził program „Maraton uśmiechu” i teleturniej TV4 „Hole In The Wall”. Oprócz Adama Małczyka w 10. edycji „Tańca z gwiazdami” zobaczymy też m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Rafała Szatana, Damiana Kordasa i Monikę Miller.

 

RadioZEt.pl/ SW