Obserwuj w Google News

Sala samobójców. Hejter: nowy film Jana Komasy jest dostępny do obejrzenia w internecie

Roksana Orlicka
2 min. czytania
18.03.2020 14:30
Zareaguj Reakcja

"Sala samobójców. Hejter" to najnowszy film Jana Komasy. Niecałe dwa tygodnie po premierze, produkcja trafiła do internetu. Gdzie można obejrzeć film i ile to kosztuje?

Sala samobójców Hejter film Jana Komasy dostępny online
fot. Materiały prasowe/Jarosław Sosinski

Sala samobójców. Hejter: nowy film Jana Komasy jest dostępny do obejrzenia w internecie. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chciały się wybrać do kina na tę produkcję, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała im plany. Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Kevin sam w domu: Polsat wyświetli kultowy film. Chodzi o ważne przesłanie

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Sala samobójców. Hejter: nowy film Jana Komasy w internecie

"Sala samobójców. Hejter" do obejrzenia w internecie. To już oficjalne. Najnowszy film Jana Komasy trafił do biblioteki Playera w środę, 18 marca 2020 roku, czyli niecałe dwa tygodnie po kinowej premierze. Dystrybutor zdecydował się na udostępnienie produkcji ze względu na zamknięte do odwołania kina. 

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, produkcja "Sala samobójców. Hejter" jest dostępna na VOD. Każdy użytkownik może wykupić 48-godzinny dostęp do filmu. Koszt "wypożyczenia" wynosi 35 złotych

W tym wyjątkowym czasie ma to szczególne znaczenie. Dzięki platformie widzowie, którym nie udało się dotrzeć do kina, mogą obejrzeć go już teraz w zaciszu swojego domu - powiedział dla portalu wirualnemedia.pl Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Przypominamy, że film "Sala samobójców. Hejter" opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa UW. Mężczyzna zostaje oskarżony o plagiat, a następnie wyrzucony z uczelni. Początkowo ukrywa ten fakt i pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Aleksander). Gdy prawda wychodzi na jaw, przepełniony gniewem chłopak planuje zemstę. 

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Sala samobójców. Hejter".

Zobacz także:  Netflix: filmy, których nie wypada nie znać. Te tytuły trzeba zobaczyć [LISTA]

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/RO