Obserwuj w Google News

„Rolnik szuka żony”: TVP pokazała uczestników 6. edycji. Widzowie: „Lepsze niż Big Brother” [WIDEO]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
17.04.2019 11:17
Zareaguj Reakcja

„Rolnik szuka żony” zagości w TVP już po raz szósty. Telewizja Polska opublikowała zapowiedź, w której prezentuje uczestników show. Zapowiedziała również specjalny odcinek programu, który zostanie wyemitowany w święta wielkanocne.

„Rolnik szuka żony”: TVP pokazała uczestników 6. edycji. Widzowie: „Lepsze niż Big Brother” [WIDEO]
fot. facebook.com/rolnikszukazony

„Rolnik szuka żony” to program, któremu wiele osób nie wróżyło sukcesu. Tymczasem randkowe show, w którym rolnicy i ich wybranki starają się odnaleźć miłość, stało się jednym z największych hitów Telewizji Polskiej. Choć pojawiały się opinie, że program gloryfikuje stereotypy mężczyzny „wybierającego” sobie partnerkę, to oglądalność nie pozostawiła wątpliwości, że wielu Polaków taka formuła bardzo interesuje. W tym roku będziemy mogli zobaczyć już 6. edycję „Rolnik szuka żony”. Widzowie niecierpliwie czekali na prezentację uczestników. TVP wyszło naprzeciw tym oczekiwaniom.

„Rolnik szuka żony” edycja 6: Zapowiedź świątecznego odcinka i prezentacja uczestników

We wtorek, 16 kwietnia na profilu „Rolnik szuka żony” pojawiło się nagranie, na którym prowadząca show Marta Manowska zaprasza widzów do oglądania kolejnej edycji programu. Dodatkowo pokazano urywki prezentujące uczestników przy pracy.

– Pracowici, romantyczni i ceniący miejsce, w którym żyją. Marzą o rodzinie, miłości i bliskości drugiej osoby – opisała rolników prezenterka.

ZOBACZ: Marta Manowska w Radiu ZET. Gej w "Rolnik szuka żony", czy to możliwe?

Widzów z pewnością ucieszy fakt, że w wielkanocny poniedziałek, 22 kwietnia TVP wyemituje specjalny odcinek „Rolnik szuka żony”, w którym zaprezentowane zostaną sylwetki rolników poszukujących miłości. Internauci nie kryli podekscytowania.

„Lepsze niż »Big Brother«”.

„No w końcu! Myślałam, że się nie doczekam” – można było przeczytać w komentarzach pod nagraniem.

 

RadioZET.pl/MF