Obserwuj w Google News

„Sanatorium miłości”: Ile zarabia Marta Manowska? Dostała podwyżkę

Maciej Friedrich
2 min. czytania
11.04.2019 11:22
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska prowadzi w TVP dwa programy cieszące się ogromną popularnością: „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”. Ile zarabia popularna prezenterka? Według informacji „Super Expressu” dostała podwyżkę.

„Sanatorium miłości”: Ile zarabia Marta Manowska? Dostała podwyżkę
fot. Krzysztof Dzieciolowski/TVP/East News

Marta Manowska wyrasta na jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek TVP. Zanim rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską, prowadziła w TVN program „Ugotowani”. Trzeba przyznać, że po zmianie stacji od razu trafiła do programów, dzięki którym zyskała dużą popularność. „Rolnik szuka żony” okazał się prawdziwym hitem, nie inaczej jest w wypadku „Sanatorium miłości”. Format, któremu wiele osób nie wróżyło sukcesu, okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak informuje „Super Express”, sukces antenowy wiąże się dla Marty również z wymiernymi korzyściami materialnymi.

ZOBACZ: Marta Manowska w Radiu ZET. Czy jest szansa na geja w "Rolnik szuka żony"?

Marta Manowska
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

„Sanatorium miłości”: Ile zarabia Marta Manowska?

Według informacji „Super Expressu” to właśnie doskonałe przyjęcie przez widzów „Sanatorium miłości” miało wpływ na decyzję o podwyższeniu wynagrodzenia Marty Manowskiej. Nic w tym dziwnego, program może pochwalić się oglądalnością na poziomie 3,5 miliona widzów, co przyniosło około 6,8 miliona złotych zysku z reklam. Nie można powiedzieć, że prezenterka zarabiała mało, za jeden sezon programu otrzymywała około 70 tysięcy. Jednak kwota podwyżki jest imponująca. Według informacji dziennika teraz Marta ma otrzymywać około 8 tysięcy złotych za każdy odcinek „Rolnik szuka żony” i 10 tysięcy za odcinek „Sanatorium miłości”. Oznacza to około 100 tysięcy za sezon, a więc podwyżkę o około 30. Pozostaje tylko pogratulować. Zwłaszcza że w życiu prywatnym Manowska również nie ma na co narzekać. W marcu pojawiła się informacja, że prowadząca „Sanatorium miłości” ma nowego chłopaka.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF