Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: uczestnik stracił dobytek w pożarze. Ruszyła zbiórka na odbudowę

Maciej Friedrich
2 min. czytania
16.07.2019 14:56
Zareaguj Reakcja

Adam, jeden z uczestników zerowego odcinka 4. sezonu „Rolnik szuka żony”, przeżywa prawdziwy dramat. Pożar strawił niemal cały dobytek jego i jego rodziny. W internecie ruszyła zbiórka na odbudowę gospodarstwa.

Rolnik szuka żony: uczestnik stracił dobytek w pożarze. Ruszyła zbiórka na odbudowę
fot. screen: YouTube

Uczestnik „Rolnik szuka żony” stracił dobytek w pożarze

Rolnik szuka żony” ponownie pojawi się na antenie TVP jesienią 2019 roku. Ponownie samotni rolnicy będą próbowali odnaleźć wśród uczestniczek miłość swojego życia. Znamy już sylwetki panów, którzy wystąpią w najnowszej edycji, tymczasem w sieci głośno jest o Adamie, który wystąpił w 4. sezonie programu. Chociaż pojawił się jedynie w odcinku zerowym, widzowie zapamiętali go jako pracowitego gospodarza. Niestety, Adama i jego rodzinę spotkała wielka tragedia. Portal prostozopolskiego.pl poinformował, że w piątek 12 lipca w Chróścinie Opolskiej wybuchł pożar, który strawił niemal cały ich dobytek.

Pożar pochłonął stodołę, budynki gospodarcze, a także część budynku mieszkalnego. Spłonęło również 20 krów. Ogień strawił również sprzęt gospodarczy o wartości około 200 tysięcy złotych, między innymi ciągnik, siewnik i sieczkarnię. W gaszeniu pożaru brało udział 12 zastępów straży pożarnej.

Zbiórka na odbudowę domu uczestnika „Rolnik szuka żony”

Tragedia uczestnika „Rolnik szuka żony” i jego rodziny poruszyła wiele osób. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz odbudowy domu Adama i jego rodziny. Próg zbiórki wynosi 200 tysięcy złotych, obecnie darczyńcy wpłacili ponad 48 tysięcy. O pomoc zaapelowano z oficjalnego profilu programu na Facebooku.

Rolnik szuka żony post
fot. Facebook:@rolnikszukażony

Również prowadząca „Rolnik szuka żony”,  Marta Manowska, zaapelowała do fanów o pomoc.

„Kochani. Wielka tragedia dotknęła Adama, bohatera 4 edycji programu i jego bliskich. Utracił nie tylko dobytek życia, dom, ale i miejsce pracy. Wierzę, że razem zbudujemy nowy dom dla Adama” – napisała na Facebooku.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ. My również mamy nadzieję, że rolnik i jego rodzina jak najszybciej odzyskają dach nad głową.

 

RadioZET.pl