Obserwuj w Google News

„Rolnik szuka żony” sezon 6: Kim są uczestnicy? Poznaliśmy sylwetki rolników

Maciej Friedrich
3 min. czytania
23.04.2019 11:56
Zareaguj Reakcja

W wielkanocny poniedziałek poznaliśmy uczestników 6. edycji „Rolnik szuka żony”. Wśród poszukujących miłości rolników znalazł się najmłodszy w historii programu uczestnik. Niektórzy panowie mają jasno sprecyzowane preferencje dotyczące wymarzonej partnerki.

„Rolnik szuka żony” sezon 6: Kim są uczestnicy? Poznaliśmy sylwetki rolników
fot. facebook.com/rolnikszukazony

„Rolnik szuka żony” to reality show emitowane na antenie TVP od maja 2014 roku. Program zyskał ogromną popularność widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili miłosne perypetie ulubionych uczestników. W tym roku obejrzymy już 6. edycję formatu prowadzonego przez Martę Manowską. Emisja planowana jest na jesień. Telewizja Polska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i przedstawiła sylwetki rolników, którzy tym razem poszukają żon. Jak zwykle postawiono na różnorodność.

„Rolnik szuka żony” 6. edycja: sylwetki uczestników

Poniżej prezentujemy sylwetki rolników z 6. edycji „Rolnik szuka żony”.

1. Adrian, 28 lat

Adrian pochodzi z Małopolski, z wykształcenia jest geodetą, a rolnictwo to jego świadomy wybór. Jego pasją jest fotografia i taniec. Określa siebie jako romantyka czekającego na tę jedyną. Marzy o ślubie, oczekuje więc kobiety bez skomplikowanej przeszłości. Jego wybranka może liczyć na romantyczne kolacje, wypady do teatru i poczucie humoru.

2. Jakub, 42 lata

Jakub jest właścicielem 250-hektarowego gospodarstwa, którym zajmuje się wraz z ojcem, burmistrzem jednego z wielkopolskich miast. Jest osobą otwartą, lubiącą spotkania ze znajomymi, spacery i górskie wyprawy. Choć przyznał, że zwraca uwagę na urodę, najważniejsza jest dla niego „dobra aura” wokół kobiety. Nie ma problemów z dziećmi z byłych związków czy rozwodami. Chciałby, aby jego wybranka dzieliła jego pasję do podróży.

3. Marek, 57 lat

Marek jest rozwodnikiem i ojcem czwórki dzieci, który samotnie gospodaruje 24-hektarowym gospodarstwem. Po ośmiu latach samotności uznał, że jest gotów na nowy poważny związek. Od kandydatki oczekuje przede wszystkim szczerości i pracowitości, choć przyznaje, że chętnie widziałby u swego boku młodszą od niego partnerkę. Zwraca również uwagę na kobiecą figurę.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony": Rozstanie jednej z ulubionych par

4. Paweł, 30 lat

Paweł jest rolnikiem z zamiłowania, kontynuuje dzieło pradziadków. W wolnych chwilach trenuje sporty walki i wędkuje. Jest ojcem pięcioletniego syna. Ponad 2 lata temu rozwiódł się i poszukuje rodzinnej i czułej partnerki. Jak zaznaczył, nie zakochuje się łatwo, ale swojej ukochanej może zaoferować wiele. Nie przepada za tatuażami, można oczarować go uśmiechem i długimi włosami.

Rolnik szuka żony uczestnicy
fot. facebook.com/rolnikszukazony

5. Robert, 23 lata

Najmłodszy w historii uczestnik „Rolnik szuka żony” pisze wiersze, gra na gitarze i biega. Swojej ukochanej może zaoferować stabilność, dużo ciepła i romantyczne randki przy dźwiękach gitary. Przyznaje jednak, że nie jest osobą szczególnie otwartą. Dlatego szuka partnerki o silnym charakterze, najlepiej brunetki. Nie przepada za osobami palącymi.

6. Sebastian, 37 lat

Sebastian określa siebie jako osobę spokojną, pracowitą i lojalną. Jego pasją jest majsterkowanie, ma własny warsztat blacharski. Relaksuje się przy dobrych komediach i muzyce dance. Preferuje kobiety szczupłe, ale wygląd nie jest dla niego najważniejszy. Ważne jest, aby jego potencjalna partnerka była katoliczką. Zaakceptuje jednak kobietę po rozwodzie i posiadającą dzieci.

ZOBACZ: Małgosia z "Rolnik szuka żony" urodziła

7. Seweryn, 28 lat

Seweryn po tragicznej śmierci rodziców sam opiekuje się gospodarstwem. Jest byłym piłkarzem drugoligowego klubu, który stara się angażować w życie społeczne wsi. Przez 8 lat był w związku, a aktualnie poszukuje szczerej zaradnej brunetki o niebieskich oczach, którą mógłby zabierać na romantyczne randki. Od udziału w programie oczekuje jednak przede wszystkim poznania ciekawych ludzi.

8. Sławomir, 34 lata

Rolnik łączy pracę na gospodarstwie z zawodem strażaka. Gospodarstwo to jego pasja i nie wyobraża sobie życia poza nim. Poszukuje wysokiej, szczupłej i szczerej kobiety o silnym charakterze, z którą mógłby spędzić resztę życia. Sam siebie opisuje jako cierpliwego i spokojnego.

9. Waldemar, 46 lat

Waldemar łączy pracę w gospodarstwie z zawodem agenta ubezpieczeniowego i organisty. Wychowuje również dwójkę dzieci. Na nowy związek otworzył się po 6 latach samotności. Jego ideałem jest kobieta dojrzała, rodzinna i podzielająca jego wartości. Rozwód czy dzieci nie stanowią dla niego żadnej przeszkody. Podkreślił, że bardziej interesuje go historia kandydatek niż ich wygląd.

Który z kandydatów spełni w programie swoje marzenia? O tym przekonamy się jesienią 2019 roku.

 

RadioZET.pl/rolnikszukazony.vod.tvp.pl/MF