Obserwuj w Google News

Psy 3: Ruszyły zdjęcia do filmu Pasikowskiego. Kogo zobaczymy w obsadzie?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
08.07.2019 10:59
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele kultowych "Psów" Władysława Pasikowskiego z niecierpliwością wyczekiwali informacji na temat kolejnej części serii. Rozpoczęcie prac nad "Psy3: Canis Majoris" potwierdził sam reżyser. W obsadzie pojawią się dobrze znane nazwiska.

Psy 3: Ruszyły zdjęcia do filmu Pasikowskiego. Kogo zobaczymy w obsadzie?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Psy 3 - kolejna część kultowego filmu Władysława Pasikowskiego

"Psy" i "Psy 2 Ostatnia krew" to jedne z najpopularniejszych filmów sensacyjnych w historii polskiego kina. Wiele wypowiedzi bohaterów takich jak Franz Maurer czy Waldemar "Nowy" Morawiec przeszło na stałe do mowy potocznej. Fani obrazów Władysława Pasikowskiego na kolejną część musieli czekać ponad 25 lat. Jednak sam reżyser już kilka miesięcy temu potwierdził rozpoczęcie prac nad filmem "Psy 3: Canis Majoris".

Informacja o powstaniu kolejnej części psów zelektryzowała widzów. Fani z niecierpliwością czekali na informacje dotyczące obsady. Nie ma wątpliwości, że niemal każdy chciałbym ponownie zobaczyć na ekranie dobrze znanych bohaterów.

ZOBACZ TEŻ: Bond 25 - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie nowy film o Jamesie Bondzie?

Psy 3: Canis Majoris - kogo zobaczymy w obsadzie?

Wielbiciele Franza Maurera mogą odetchnąć z ulgą. Władysław Pasikowski potwierdził, że w trzeciej części "Psów" zobaczymy ponownie Bogusława Lindę. Reżyser wspominał też o innych aktorach znanych z poprzednich części: Cezarym Pazurze i Arturze Żmijewskim. Pazura potwierdził swój udział w "Canis Majoris" na jednym z filmów opublikowanych na jego kanale w serwisie YouTube. Co więcej, zdradził także, że zdjęcia do produkcji już się rozpoczęły.

- Zacząłem dwa nowe filmy. Jeden się nazywa "Futro z misia", komedia gangsterska", a drugi oczywiście "Psy 3", na które podobno czeka cały świat - żartował aktor.

ZOBACZ: Cezary Pazura pokazał zdjęcie 10-letniej córki. Okazja jest wyjątkowa

Władysław Pasikowski ma ogromne doświadczenie w kinie sensacyjnym. Poza "Psami" ma na swoim koncie między innymi świetnego "Krolla", "Pokłosie" czy Pitbull. Ostatni pies". Jego ostatnim dziełem jest "Kurier", który do kin wszedł 15 marca 2019 roku. Planowana data premiery "Psów 3" nie jest jeszcze znana.

 

RadioZET.pl/MF