Zamknij

Nie czas umierać - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie nowy film o Jamesie Bondzie?

Jolanta Waligóra
07.10.2019 13:47
Nie czas umierać - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie nowy film o Jamesie Bondzie?
fot. AP/East News

Premiera filmu "Nie czas umierać", obsada i zwiastun nowej produkcji o Jamesie Bondzie to informacje, których poszukuje wielu fanów agenta 007, którzy już nie mogą doczekać się jego dalszych przygód. Choć wszystkie informacje o filmie "Nie czas umierać" nie zostały jeszcze ogłoszone, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Kiedy "Nie czas umierać" trafi do kin w Polsce, kto zagra i o czym będzie film?

"Nie czas umierać" - kiedy premiera nowego filmu o agencie 007? Kto zagra w produkcji o Jamesie Bondzie? O czym będzie? Czy pojawiła się już zapowiedź? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie "Nie czas umierać" - data premiery, obsada, zwiastun.

Kiedy premiera Nie czas umierać? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów przygód agenta 007, którzy zastanawiają się, kiedy premiera "Nie czas umierać" - wiadomo już, kiedy produkcja trafi do kin. Początkowo premiera filmu zaplanowana była na 14 lutego 2020 roku, jednak z uwagi na odejście Danny'ego Boyle'a, który miał wyreżyserować produkcję, została przesunięta. Miejsce reżysera zajął Cary Joji Fukunaga znany z serialu HBO "Detektyw". 

Niedawno pojawiła się nowa, oficjalna informacja w tej sprawie - premiera "Nie czas umierać" odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku. Jest to data premiery światowej, więc do kin w Polsce film trafi dzień później, a dokładniej 3 kwietnia 2020 roku (piątek).

Dua Lipa zaśpiewa piosenkę dla Jamesa Bonda? Pojawiły się nowe informacje

 

Nie czas umierać - OBSADA i ZWIASTUN. O czym będzie nowy film o Jamesie Bondzie?

Choć wszystkie informacje o nowym filmie przedstawiającym dalsze losy agenta 007 nie zostały jeszcze ogłoszone, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że w obsadzie "Nie czas umierać" znaleźli się m.in. Ralph Fiennes (M), Lea Seydoux (Madeleine Swann), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Monneypenny), Jeffrey Wright (Feliks Leiter) i Rory Kinnear (Bil Tanner). W rolę Jamesa Bonda po raz kolejny natomiast wcieli się Daniel Craig, dla którego będzie to już ostatnie spotkanie z agentem 007. W następnych seriach gwiazdora zastąpi inny aktor.

W sierpniu 2018 roku pojawiły się informacje że w filmie "Bond 25" ma zagrać także Tomasz Kot. Finalnie jednak polski aktor nie dostał angażu, a plotki mówiły,  że nie przypadł do gustu Danielowi Craigowi.

Tomasz Kot mógł zagrać w Bondzie! Nie przypadł do gustu Danielowi Craigowi

Z kolei w marcu 2019 pojawiły się pogłoski, że Rami Malek ma zagrać "Złego" w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda "Shatterhand" Cary'ego Joji Fukunagi. Pod koniec kwietnia informacja ta została oficjalnie potwierdzona. 

Na razie fabuła filmu "Nie czas umierać" owiana jest tajemnicą. Nie pojawiła się także żadna zapowiedź nowych przygód agenta 007. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW