Obserwuj w Google News

„Przyjaciółki”. Tragiczna śmierć bohaterki serialu. Umrze po wypadku w Niemczech

Sylwia Wamej
1 min. czytania
16.05.2019 11:42
Zareaguj Reakcja

Ostatni odcinek 13. sezonu „Przyjaciółek” dostarczy widzom mnóstwo emocji. Wika grana przez Romę Gąsiorowską umrze po wypadku na niemieckiej autostradzie. Z kolei Klara była w samochodzie z mamą, która prawdopodobnie celowo doprowadziła do wypadku. Czy Wiktor odnajdzie córkę? Co wydarzy się w ostatnim 158. odcinku „Przyjaciółek”?

"Przyjaciółki"
fot. Materiały prasowe

Tragiczny finałowy odcinek „Przyjaciółek”

Ostatni odcinek 13. sezonu serialu  „Przyjaciółki” nie będzie należał do szczęśliwych. Niestety, skończy się śmiercią Wiki, która nie przeżyje po wypadku na niemieckiej autostradzie. A co z Klarą, która była wtedy z mamą w samochodzie? W 158. odcinku „Przyjaciółek” Patrycja będzie niecierpliwie czekała na informację od Wiktora, który pojedzie do Niemiec, aby odnaleźć córkę. Po tym, jak Wika porwała córkę, doprowadziła do wypadku samochodowego. Wiktor zrobi wszystko, aby odnaleźć dziecko.

„Przyjaciółki”. Wika nie przeżyje wypadku

– Wiktor znalazł Klarę, wszystko z nią w porządku. Była w szpitalu dziecięcym – powie dziewczynom ze spokojem Patrycja. Tego samego dnia Wiktor i Klara wrócą razem do domu. Patrycja będzie przytulać małą.

– Maleńka. Śliczna. Hej. Jesteś już w domu, wiesz? Maleńka dziewczynka. Zawsze już będziesz bezpieczna – powie, przytulając dziewczynkę. Zapyta też o Wikę, ale Jeleński nie będzie miał pomyślnych informacji.

– Dzwonił do mnie Adam. Załatwia sprawę sprowadzenia ciała do Polski – powie prawnik. Jak się okaże, chora psychicznie Wika popełniła samobójstwo, wypełniając tym samym swój plan. Dlaczego chciała skrzywdzić swoją córeczkę?  Na szczęście dziewczynka przeżyła, a Patrycja postanowi zastąpić małej matkę. 158. odcinek „Przyjaciółek” zobaczymy w czwartek, 23 maja, na antenie Polsatu.

 

RadioZEt.pl/superseriale.pl/ SW