Obserwuj w Google News

„Planeta Singli 3”: Uroczysta premiera filmu [WIDEO, KONKURS]

Redakcja
1 min. czytania
05.02.2019 12:20
Zareaguj Reakcja

„Planeta Singli 3” to wyczekiwana przez widzów, kolejna część serii komedii romantycznych z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem. Reporterzy Radia ZET spotkali się z gwiazdami na uroczystej premierze filmu.

„Planeta Singli 3”: Uroczysta premiera filmu [WIDEO, KONKURS]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Planeta Singli 3” to kolejna już część serii świetnie przyjętych przez widzów i krytyków komedii romantycznych. W rolach głównych ponownie zobaczymy Macieja Stuhra oraz Agnieszkę Więdłochę. Partnerować im będzie śmietanka krajowych aktorów, między innymi Tomasz Karolak, Borys Szyc, Danuta Stenka i Weronika Książkiewicz. Tym razem obejrzymy perypetie Ani i Tomka, którzy zdecydowali się wziąć ślub. Oczywiście nie obędzie się bez komplikacji, zabawnych wpadek i życiowych problemów. Ola i Bogdan będą musieli poradzić sobie z raczkującą pociechą, a nieoczekiwani goście wywrócą uroczystość do góry nogami.

PLANETA SINGLI W RADIU ZET: Porozmawiaj o swoich miłosnych rozterkach z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem

Agnieszka Więdłocha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Uroczysta premiera „Planety Singli 3”

4 stycznia 2019 roku w warszawskich Złotych Tarasach miała miejsce uroczysta premiera filmu. Pojawili się na niej aktorzy, członkowie produkcji oraz liczni celebryci, którzy pozowali na ściance i udzielali wywiadów. Nie zabrakło tam również reporterów Radia ZET, którym udało się porozmawiać z gwiazdami.

Widzowie będą mogli obejrzeć „Planetę Singli 3” już 8 lutego 2019 roku. Do 10 lutego możecie wygrać bilety na film w konkursie Radia ZET.

PLANETA SINGLI: Wygraj bilety na film [SZCZEGÓŁY]

RadioZET.pl/MF