Obserwuj w Google News

Planeta Singli 3 - kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, DATA]

Redakcja
1 min. czytania
30.01.2019 12:36
Zareaguj Reakcja

Data premiery "Planety Singli 3" nie jest niespodzianką dla tych, którzy obejrzeli drugą część filmu. Pod sam koniec producenci przygotowali niespodziankę i widzowie w kinach mogli zobaczyć już także zwiastun "Planety Singli 3".

Planeta Singli 3 - kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, DATA]
fot. VIPHOTO/East News

"Planeta Singli 3" - kiedy premiera? Data i zwiastun filmu zostały ujawnione przez producentów pod koniec drugiej części. Widzowie, którzy wybrali się do kin już wtedy mogli poznać szczegóły dotyczące kontynuacji. W poniższym artykule zbieramy wszystkie szczegóły.

» BrzydUla 2 - kiedy nowy sezon serialu? [PREMIERA, OBSADA, FABUŁA] «

Planeta Singli 3 - PREMIERA: kiedy film wejdzie do kin? [DATA]

Premiera "Planety Singli 3" odbędzie się już na początku 2019 roku! Kontynuacja filmu pojawi się w kinach na Walentynki 2019, a dokładniej w piątek, 8 lutego. 

ZWIASTUN Planety Singli 3 - gdzie obejrzeć i o czym będzie film?

W sieci jest już dostępny oficjalny zwiastun "Planety Singli 3". Jak już jednak wspomnieliśmy, widzowie, którzy wybrali się do kin na drugą część filmu, mogli go obejrzeć jako pierwsi. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Dzięki zwiastunowi "Planety Singli 3" wiemy już, o czym będzie kontynuacja filmu. Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr) wezmą ślub! Wesele odbędzie się na wsi u rodziny Tomka, który przedstawi ją swojej narzeczonej. To właśnie tutaj poznamy jego nietypowych rodziców i innych członków rodziny. W obsadzie pojawi się także Borys Szyc, który zagra brata Tomka oraz Bogusław Linda, który wcieli się w ojca.

 

RadioZET.pl/KP