Obserwuj w Google News

Masa i Pershing w nowym zwiastunie "Pitbulla" Patryka Vegi. Kiedy premiera? [WIDEO]

2 min. czytania
12.10.2021 14:12
Zareaguj Reakcja

Patryk Vega pokazał nowy, nieocenzurowany zwiastun "Pitbulla". Co zobaczymy w produkcji i kiedy odbędzie się premiera?

Masa i Pershing w nowym zwiastunie "Pitbulla" Patryka Vegi. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Kino Świat

"Pitbull" zbliża się coraz większymi krokami. Do premiery pozostał niecały miesiąc, a Patryk Vega podkręca atmosferę oczekiwania prezentujący nowy zwiastun, tym razem bez cenzury. Co przygotował dla nas kontrowersyjny polski reżyser?

Redakcja poleca

"Pitbull": nowy film Patryka Vegi w zwiastunie bez cenzury

W nowym "Pitbullu" śledzić będziemy losy weterana serii - Gebelsa (w tej roli Andrzej Grabowski). Akcja rozgrywać się będzie na dwóch płaszczyznach czasowych: zobaczymy "okres świetności" gangu pruszkowskiego, w tym zabójstwo Pershinga. Jak potwierdza poniższa zapowiedź, na ekranie pojawi się także najsłynniejszy świadek koronny naszego kraju - Masa.

Współczesna linia fabularna oscylować będzie zaś wokół syna Gebelsa, który wpada na iście genialny pomysł okradania drogich nieruchomości. Jak zapewne się domyśliliście, chłopak zadziera w końcu z niewłaściwymi ludźmi i sprawy wymykają się spod kontroli.

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia  grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

Redakcja poleca

"Pitbull": kiedy premiera nowego filmu Patryka Vegi?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada (rzecz jasna) Patryk Vega. W obsadzie, oprócz Andrzeja Grabowskiego, znaleźli się między innymi Przemysław Bluszcz, Sebastian Dela, Tomasz Dedek, Dawid Czupryński, Damian Białas, Natan Gołębiewski, Dominik Gorbaczyński, Jan Hrynkiewicz, Justyna Karłowska i Aneta ZającNowy "Pitbull" zawita na ekranach kin już 11 listopada 2021 roku.

Nie tylko "Chyłka": Najlepsze polskie seriale kryminalne [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Kino Świat