Obserwuj w Google News

Oscary 2022: Bob Saget pominięty w In Memoriam. Wielka wpadka organizatorów

Roksana Orlicka
2 min. czytania
30.03.2022 14:49
Zareaguj Reakcja

Oscary 2022 zostały przyznane. Więcej, niż o samych nagrodach, mówi się o wpadkach, które wydarzyły się podczas tegorocznej gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. W "In Memoriam" zabrakło wielkiej gwiazdy telewizji, czyli Boba Sageta.

Bob Saget
fot. Mediapunch/face to face/REPORTER/East News

Oscary 2022: Bob Saget pominięty w In Memoriam. Wielka wpadka organizatorów, która niestety została odebrana jako nietakt. Uwielbiany aktor został pominięty w ważnej części Oscarów 2022. Nie wyświetlono jego sylwetki podczas In Memoriam.

Zobacz także:  Oscary 2022: In Memoriam, jakiego jeszcze nie było w historii Oscarów [WIDEO]

Oscary 2022: Bob Saget pominięty w In Memoriam. Wielka wpadka organizatorów

Oscary 2022 zostały wręczone w nocy z 27 na 28 marca. Tegoroczna gala obfitowała w skandale, które odwróciły uwagę od laureatów. Nie popisali się prowadzący, których żarty uraziły niejednego uczestnika gali - mowa przede wszystkim o małżeństwie Smithów w starciu z Chrisem Rockiem oraz małżeństwie Dunst-Plemons, którzy czuli się niezręcznie, gdy Amy Schumer żartowała z "wypełniaczy krzeseł", pojawiających się, gdy aktorzy muszą się udać do toalety, a ich miejsce nie może pozostać puste, bo źle by to wyglądało na wizji.

Redakcja poleca

Okazuje się, że organizatorzy Oscarów 2022 zaliczyli też wpadkę wizerunkową. Szeroko komentowanym wydarzeniem było tegoroczne ukazanie In Memoriam, podczas którego wspomina się gwiazdy kina i seriali, które niedawno odeszły. Tegoroczne In Memoriam było zachowane w stylu gospel i daleko było mu do patetyczności i nostalgii sprzed lat. Niestety, wśród wybitnych gwiazd nie znalazła się sylwetka aktora Boba Sageta, który odszedł nagle na początku stycznia 2022 roku. Aktor był znany z ról w takich produkcjach jak "Pełna chata" czy "Jak poznałem waszą matkę".

Internauci nie potrafią zrozumieć, dlaczego na liście zabrakło aktora. Jednak Amerykańska Akademia Filmowa nie odniosła się do tej pory do stawianych jej zarzutów.

Zobacz także:  Oscary 2022: gdzie obejrzeć nagrodzone filmy? [TYTUŁY, PLATFORMY]

RadioZET.pl/Onet.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Filmy, które dostały najwięcej Oscarów w historii nagrody [GALERIA]