Obserwuj w Google News

Te tytuły królują na Netflixie. Co obecnie najchętniej oglądają Polacy? [TOP 10]

2 min. czytania
08.02.2021 09:52

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Tym razem na podium znalazł się polski film. Z zestawienia wypadł serial "Przeznaczenie: Saga Winx". Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Netflix
fot. Shutterstock

Ranking TOP 10 najpopularniejszych obecnie tytułów na Netflixie bardzo się zmienił. Jeszcze w zeszłym tygodniu na platformie królował serial "Przeznaczenie: Saga Winx", oparty na kultowej kreskówce czy "Bridgertonowie". W kolejnym tygodniu lutego sytuacja uległa zmianie. Na szycie zestawienia znalazł się polski film. Co jeszcze chętnie oglądają Polacy? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Marcin Dorociński z wielkim sukcesem. Aktor komentuje nominację "Gambitu królowej" do Złotych Globów

Netflix: najpopularniejsze produkcje na platformie. Na podium polski film

Netflix od 2020 roku dzieli się listą dziesięciu najchętniej oglądanych tytułów na platformie. Ta funkcja ma pomóc użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Jest ona układana na podstawie najpopularniejszych wyborów w danym kraju. Tym razem na pierwszym miejscu znalazł się polski film "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Jest to kontynuacja znanej i lubianej historii. Widzowie dalej śledzą losy Kasi i jej rodziny. 

Redakcja poleca

Na popularności nie trafi serial "Prokurator" z Magdaleną Cielecką i Jackiem Komanem. Produkcja była emitowana w 2015 roku na antenie TVP2, a teraz podbija serca widzów Netflixa. Podium zamyka film obyczajowy "Firefly Lane" z gwiazdą "Chirurgów" - Katherine Heigl. Jest to opowieść o losach dwóch przyjaciółek, które są dla siebie wsparciem nawet w najtrudniejszych momentach życia. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Natomiast z zestawienia TOP 10 najchętniej oglądanych filmów i seriali wypadają seriale "Przeznaczenie: Saga Winx" oraz "Bridgertonowie".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [LISTA]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3"
  2. "Prokurator"
  3. "Firefly Lane"
  4. "Space Sweepers"
  5. "Król Artur: Legenda miecza"
  6. "Czarna plaża"
  7. "Lupin"
  8. "Skandal. Ewenement Molesty"
  9. "Psi patrol"
  10. "Wykopaliska"

Zobacz także:  Co najchętniej oglądali Polacy w styczniu na Netflixie? [TYTUŁY]

"Przeznaczenie: Saga Winx": kim jest Abigail Cowen, która wciela się w Bloom?

RadioZET.pl/Netflix Polska