Obserwuj w Google News

Millie Bobby Brown jako siostra Sherlocka w filmie "Enola Holmes". Netflix podał zapowiedź

2 min. czytania
18.08.2020 09:46
Zareaguj Reakcja

Millie Bobby Brown wcieli się w siostrę Sherlocka w filmie "Enola Holmes". Film z gwiazdorską obsadą pojawi się na Netflixie. Opublikowano już pierwszą, krótką zapowiedź.

Millie Bobby Brown
fot. Christopher Polk/Rex Features/East News

Millie Bobby Brown jako siostra Sherlocka w filmie "Enola Holmes". Netflix podał oficjalną, krótką zapowiedź. Będzie to opowieść o przygodach nastoletniej siostry najsłynniejszego detektywa na świecie. Czego możemy się spodziewać po filmie "Enola Holmes" i kiedy trafi on na Netflixa? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Ratched: jest zwiastun nowego serialu Netflixa. Kiedy trafi na platformę? 

Millie Bobby Brown jako siostra Sherlocka w filmie "Enola Holmes"

Millie Bobby Brown jest przede wszystkim znana jako Eleven z lubianego przez widzów serialu  "Stranger Things", w którym pojawiła się, gdy miała zaledwie dwanaście lat. Jej kariera nabiera rozpędu. Młoda aktorka otrzymuje wiele propozycji reklamowych, ale także coraz mocniej rozpycha się łokciami w branży filmowej. Już niedługo na Netflixie pojawi się film "Enola Holmes". Młoda Brown zagra w nim główną rolę.

"Enola Holmes" to produkcja oparta na cyklu powieściowym Nancy Springer. Bohaterką sześciu książek jest nastoletnia siostra Sherlocka Holmesa, Enola. Dziewczyna podejmuje decyzję, że pójdzie w ślady starszego brata i zaczyna rozwiązywać zagadki kryminalne. 

Enola Holmes: zapowiedź filmu z Millie Bobby Brown, premiera i obsada

"Enola Holmes" to film wyreżyserowany przez Harry'ego Bradbeera ("Fleabag"), natomiast autorem scenariusza jest Jack Thorne. W "Enoli Holmes" zobaczymy gwiazdorską obsadę, występują: Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Helena Bonham Carter, Fiona Shawn i Sam Calflin.

Premiera filmu jest zaplanowana na 23 września 2020 roku. Wtedy film trafi na Netflixa. Poniżej można zobaczyć krótką zapowiedź.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Dom z papieru: Netflix zapowiada finałowy sezon. Co trzeba wiedzieć? 

RadioZET.pl/Filmweb.pl/Naekranie.pl