Obserwuj w Google News

Dom z papieru: Netflix zapowiada finałowy sezon. Co trzeba wiedzieć?

2 min. czytania
03.08.2020 09:21
Zareaguj Reakcja

"Dom z papieru" to hiszpańska produkcja Netflixa, która podbiła cały świat. Zapowiedziano finałowy, piąty sezon serialu. Czego możemy się spodziewać i kiedy "Dom z papieru" trafi na platformę?

Kadr z serialu "Dom z papieru"
fot. Instagram/@lacasadepapel

Dom z papieru: Netflix zapowiada finałowy sezon. Co trzeba wiedzieć? "Dom z papieru" to prawdziwy fenomen ostatnich lat. Wiemy już, że historia zakończy się na piątym sezonie. Netflix ujawnił, że już w najbliższych dniach rozpoczną się pierwsze prace na planie serialu. W finałowym sezonie widzowie z pewnością dowiedzą się, jak zakończy się napad. Co jeszcze? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Emmy 2020: pojawiły się oficjalne nominacje. Netflix zdominował konkurencję 

Dom z papieru: Netflix zapowiada finałowy sezon. Co trzeba wiedzieć?

"Dom z papieru" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa w historii platformy. Hiszpański serial miał premierę w 2017 roku i od tego czasu ukazały się cztery sezony. Wiadomo już, że twórcy "La casa de papel" zakończą historię na piątej serii. Co więcej, serial opowiadający o napadzie na mennicę z każdym sezonem przyciąga przed ekrany coraz więcej widzów, którzy chcą się dowiedzieć, jak potoczą się losy Profesora i jego ekipy.

Wiadomo już, że piąty sezon będzie się składał z dziesięciu epizodów - to o dwa więcej niż miały poprzednie serie. Pierwsze prace na planie rozpoczęły się w poniedziałek, 3 sierpnia 2020 roku. Jak podaje spidersweb.pl - Alex Pina, twórca "Domu z papieru", zapewnia, że w finałowym sezonie nie zabraknie emocji - ma się toczyć jeszcze bardziej ekstremalna walka. Pina zapewnia, że będzie to najbardziej niezwykła odsłona serialu "Dom z papieru".

W serialu ponownie zobaczymy takie gwiazdy jak: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki) czy Hovik Keuchkerian (Bogota).

Netflix nie ujawnił jeszcze przewidywanej daty premiery piątego i zarazem finałowego sezonu serialu "Dom z papieru".

Jesteś fanem serialu "Dom z papieru"? To trzeba wiedzieć:

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Spidersweb.pl/Netflix Polska