Obserwuj w Google News

Milla Jovovich jest w ciąży. Aktorka zdradziła płeć dziecka

Maciej Friedrich
2 min. czytania
09.08.2019 10:41
Zareaguj Reakcja

Milla Jovovich, amerykańska modelka i aktorka znana z takich hitów jak „Piąty Element” i „Resident Evil”, po raz kolejny jest w ciąży. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się fanom zdjęciem z wyraźnym ciążowym brzuszkiem. Gwiazda zdradziła również płeć dziecka.

Milla Jovovich jest w ciąży. Aktorka zdradziła płeć dziecka
fot. CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Milla Jovovich to amerykańska gwiazda filmowa, modelka, piosenkarka i projektantka mody. Widzowie doskonale znają ją z ról w takich hitach jak „Powrót do błękitnej laguny”, „Piąty element” czy seria „Resident Evil”. Brała udział w kampaniach reklamowych największych światowych marek i pozowała dla najbardziej prestiżowych czasopism.

Prywatnie od 2009 roku Milla jest żoną aktora i reżysera Paula W. Andersona, który jest trzecim mężem aktorki. W 2007 roku na świat przyszła ich córka Ever Gabo, a 8 lat później druga, Dashiel Edon. W maju 2019 roku Jovovich ujawniła, że dwa lata wcześniej, gdy była w czwartym miesiącu trzeciej ciąży, była zmuszona poddać się aborcji. Powodem była przedwczesna akcja porodowa. Aktorka przepłaciła to traumatyczne wydarzenie wielomiesięczną depresją.

Na szczęście teraz gwiazda mogła podzielić się z fanami radosną wiadomością. Milla znów jest w ciąży, w sieci pojawiło się jej zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

 ZOBACZ: Koszykarz w ciąży. Absurdalne kłamstwo Amerykanina

Milla Jovovich zostanie mamą. Gwiazda znów jest w ciąży

Fotografia Milli Jovovich z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem pojawiła się na instagramowym profilu gwiazdy w czwartek, 8 sierpnia. Aktorka nie tylko pochwaliła się ciążą, ale zdradziła również płeć dziecka. Na świat ma przyjść trzecia już córeczka Milli i Paula.

Po tym, jak trzynaście tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszankę uczuć od całkowitej radości do całkowitego terroru. Z powodu mojego wieku i utraty ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do tego potencjalnego dziecka. Dzięki Bogu wszystko u nas w porządku. Dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną dziewczynką! Życzcie mi i mojemu dziecku powodzenia!

Fani prześcigali się w składaniu gratulacji i życzeń zdrowia zarówno dla przyszłej mamy, jak i dziecka. My oczywiście przyłączamy się i trzymamy kciuki!

 

RadioZET.pl/MF