Obserwuj w Google News

M jak Miłość: odcinki po wakacjach. Ula zostanie brutalnie pobita?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
17.07.2019 13:55
Zareaguj Reakcja

Po wakacjach widzowie będą mogli obejrzeć nowe odcinki „M jak Miłość”. W jesiennej odsłonie serialu będą miały miejsce dramatyczne wydarzenia. Ula, w którą wciela się Iga Krefft, zostanie dotkliwie pobita. Kto napadł na bohaterkę?

M jak Miłość: odcinki po wakacjach. Ula zostanie brutalnie pobita?
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS

M jak Miłość” powróci z nowymi odcinkami po wakacjach. W jesiennej ramówce pojawią się odcinki, które mogą zaskoczyć wielbicieli serialu. Jak informuje „Super Express”, nie zabraknie wątków kryminalnych i brutalnych scen. Wszystko po to, by jeszcze mocniej zelektryzować sympatyków serii. Oczywiście produkcja nie zmieni się w serial sensacyjny, ale na brak emocji widzowie nie powinni narzekać. Potwierdziła to  Iga Krefft, która udostępniła w sieci zdjęcie z planu nowych odcinków „M jak Miłość”. Grana przez nią Ula prawdopodobnie przeżyje dramatyczną przygodę.

M jak Miłość po wakacjach: w nowych odcinkach Ula zostanie pobita

Na profilu Igi Krefft na Instagramie pojawiła się relacja, która mogła zaniepokoić fanów. Na twarzy i szyi aktorki widać bowiem krew. Aktorka jednak zabawnym komentarzem „ubrudziłam się dżemem” uspokoiła internautów. Prawdopodobnie to charakteryzacja na potrzeby „M jak Miłość”, więc to serialowa Ula dozna uszczerbku na zdrowiu. Kto i dlaczego miałby zrobić bohaterce krzywdę, nie wiadomo.

ZOBACZ: M jak miłość: Barbara Kurdej-Szatan zniknie z serialu przez Taniec z gwiazdami? Aktorka komentuje

Internetowe relacje aktorów „M jak Miłość” zapowiadają wiele mocnych wątków. Jak informuje „Super Express”, po wakacjach Janek, w którego wciela się Tomas Kollarik, zostanie postrzelony w serce. Wiadomo również, że Marcin (Mikołaj Roznerski) ma obsesję na punkcie broni. W dramatycznej scenie pistolet zostanie wycelowany w Artura (w tej roli Tomasz Ciachorowski), który zacznie miotać się po ziemi.

Przypomnijmy, że już w poprzednim sezonie scenarzyści pozwolili sobie na pokazanie mrocznych wątków. Wprowadzono między innymi motyw pedofila-mordercy, uśmiercono granego przez Filipa Gurłacza Roberta, a Magda (Anna Mucha) po przedawkowaniu narkotyków trafiła do szpitala. Z pewnością po wakacjach w „M jak Miłość” nie będziemy narzekać na nudę.

Iga Kreft
fot. Instagram:@ofeliaigakrefft

 

RadioZET.pl/se.pl/MF