Obserwuj w Google News

Kuchenne rewolucje. Awantura na planie programu. Musiała interweniować policja

Sylwia Wamej
2 min. czytania
24.05.2019 16:36
Zareaguj Reakcja

"Kuchenne rewolucje" to program, który wzbudza mnóstwo emocji. Ostatnio wizyta na planie programu w Ostrowie Wielkopolskim skończyła się awanturą. Do akcji musiała wkroczyć policja.

Magda Gessler
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

 Kuchenne rewolucje : Awantura na planie programu

"Kuchenne rewolucje" wzbudzają mnóstwo emocji wśród widzów. Program mimo wielu edycji cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród widzów. Magda Gessler na planie potrafi przeklinać, rzucać talerzami i nie szczędzić gorzkich słów właścicielom restauracji. Jednak tym razem, w jednej z restauracji  w Ostrowie Wielkopolskim winna awantury nie była ani Magda Gessler, ani właściciele lokalu.

Kuchenne rewolucje : Do lokalu chciała wtargnąć grupa mężczyzn

Podczas realizacji zdjęć do programu, grupa obcych mężczyzn chciała wtargnąć do środka lokalu, w której znajdowała się ekipa TVN. Interwencji podjęli się ochroniarze, jednak nie udało się im uspokoić grupy mężczyzn. Jeden z nich był do tego stopnia zdeterminowany, aby wejść do środka lokalu, że chciał zniszczyć ogrodzenie. Ekipa telewizyjna musiała wezwać policję, która obezwładniła awanturującego się mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego. 

"Policjanci, którzy zostali wezwani na ul. Gorzycką, zauważyli pijanego mężczyznę, który w towarzystwie swoich trzech kolegów chciał koniecznie wejść do środka lokalu. Jako jedyny był głuchy na argumenty policji i nie chciał odejść. Funkcjonariusze bez problemu go obezwładnili i przewieźli na posterunek policji" – mówiła w rozmowie z portalem Fakt24 sierż.sztab. Małgorzata Łusiak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Awanturnik został przesłuchany i wypuszczony do domu. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że był głodny i nie miał pojęcia, że w środku lokalu nagrywany jest program. Do sądu trafiło zawiadomienie o wszczęciu awantury.

 

RadioZET.pl/ Fakt.pl/ SW