Obserwuj w Google News

To już tradycja. Polsat potwierdza, że "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie

2 min. czytania
30.09.2022 15:01
Zareaguj Reakcja

"Kevin sam w domu" to film z 1990 roku, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Mamy dobrą wiadomość - Polsat zapowiada, że i w 2022 roku wyemituje popularny film w tym okresie. Co już wiadomo o emisji?

Kevin sam w domu
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

To już tradycja. Polsat potwierdza, że "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie. Wszyscy fani rezolutnego chłopca mogą odetchnąć. W Boże Narodzenie 2022 film "Kevin sam w domu" pojawi się w polskiej telewizji. Co już wiadomo o emisji filmu?

Zobacz także:  Kevin sam w domu: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym

"Kevin sam w domu": Polsat potwierdza, że film zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie

"Kevin sam w domu" to amerykański film z 1990 roku. W roli głównej wystąpił Macaulay Culkin. Produkcja ta dawno skończyła już 30 lat, jednak film wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, szczególnie w Polsce. Wielu widzów nie wyobraża sobie, że filmu mogłoby zabraknąć w telewizji w okresie świąt Bożego Narodzenia. Produkcja od lat jest emitowana na antenie telewizji Polsat.

Redakcja poleca

Warto przypomnieć, że Polsat próbował w 2010 roku wycofać się z emisji filmu "Kevin sam w domu". Widzowie protestowali, wysyłając do Polsatu wiadomości. Powstała nawet internetowa petycja. Ostatecznie widzowie postawili na swoim, a Polsat wyemitował film 25 grudnia. Od tego momentu stacja dużo wcześniej daje znać, że planuje emisję "Kevina samego w domu". To już oficjalne, że w Boże Narodzenie 2022 będzie można obejrzeć film.

"Kevin sam w domu": kiedy będzie można zobaczyć w Boże Narodzenie 2022?

Film "Kevin sam w domu" zostanie wyświetlony w Polsacie. Jak podaje Onet - ma on się pojawić w Wigilię, 24 grudnia 2022 roku w paśmie wieczornym. Powołując się na dane Onetu, "Kevina samego w domu" w Wigilię ogląda średnio ponad 4 mln widzów.

Zobacz także:  Netflix z nowościami na październik 2022. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

RadioZET.pl/Onet.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO