Obserwuj w Google News

Joanna Trzepiecińska na salonach. Tak dziś wygląda serialowa Alutka z „Rodziny zastępczej”

Sylwia Wamej
2 min. czytania
30.05.2019 11:37
Zareaguj Reakcja

Joanna Trzepiecińska dała się poznać szerszej publiczności jako roztrzepana Alutka w „Rodzinie zastępczej”. Aktorka zniknęła jakiś czas temu ze świata show-biznesu. Ostatnio 53-letnia aktorka pojawiła się na premierze spektaklu „Borys Godunow” w Teatrze Polskim. Jak wyglądała?

Joanna Trzepiecińska
fot. Screen YouTube

Joanna Trzepiecińska na salonach. Jak wyglądała na premierze spektaklu „Borys Godunow”?

Joanna Trzepiecińska pojawiła się na salonach. Dawno niewidziana aktorka przyszła na premierę spektaklu „Borys Godunow” Teatru Polskiego. Gwiazda zadała szyku w tiulowej sukience z szerokim pasem w metalicznym odcieniu. Kreację uzupełniła welurową marynarką i połyskującą kopertówką. Trzeba przyznać, że czas dla aktorki się zatrzymał. 53-letnia Joanna Trzepiecińska zniknęła jakiś czas temu z salonów i z wielkiego ekranu, jednak wciąż możemy oglądać ją w teatrze. Gwiazda związana jest z Teatrem Syrena i Teatrem Polskim.

EN_01378079_0033
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Trzepiecińska zachwycała rolą Alutki w „Rodzinie zastępczej”

Joanna Trzepiecińska masową popularność zdobyła dzięki roli wesołej i nieco roztargnionej Alutki w „ Rodzinie zastępczej”. Aktorka po latach wspomina tę rolę z sentymentem.

– Zanim zagrałam Alutkę, nie powierzano mi ról komediowych, nie byłam postrzegana jako aktorka charakterystyczna. Mnie samą wtedy ta propozycja zaskoczyła, ale z ciekawością ją przyjęłam, a potem niezwykle polubiłam. To był wdzięczny materiał do grania, z talentem pisany. Mogłam w nim w dowcipny sposób żonglować zgromadzonymi dzięki teatrowi umiejętnościami. Bardzo dobrze wspominam tę pracę – powiedziała Joanna Trzepiecińska w jednym z wywiadów. Joanna Trzepiecińska ma również na swoim koncie wiele ról filmowych, teatralnych i dubbingowych. Prywatnie jest mamą nastoletnich chłopców: Wiktora i Kamila. Ich ojcem jest pisarz Janusz Anderman. Joanna Trzepiecińska i Janusz Anderman rozwiedli się w 2009 roku.

 

RadioZEt.pl SW