Obserwuj w Google News

"Rodzina Zastępcza": Jak dziś wyglądają aktorzy z kultowego serialu?

Sylwia Wamej
3 min. czytania
24.04.2019 16:38
Zareaguj Reakcja

"Rodzina Zastępcza" to serial kultowy, który znają i oglądają kolejne pokolenia.  Co dziś porabiają i jak wyglądają główni bohaterowie? Niektórzy z nich wybrali show-biznes, inni poszli kompletnie inną drogą. 

Bohaterowie "Rodziny Zastępczej"
fot. Tricolors/ East News

"Rodzina Zastępcza" to serial kultowy. Ciepła opowieść o perypetiach rodziny Kwiatkowskich zaskarbiła sobie mnóstwo fanów. Główni bohaterowie, wtedy urocze dzieciaki, dziś odnoszą sukcesy w swoich branżach. Co dziś porabiają i jak wyglądają serialowe Majka, Zosia, Eliza, Filip i Romek?

Ola Szwed

Rola słodkiej Elizy w "Rodzinie Zastępczej" przyniosła  Oli Szwed ogólnopolską popularność. 29-letnia gwiazda próbowała swoich sił jako aktorka, występując w licznych serialach, ale również odnalazła się w muzyce. 14 lutego 2009 z piosenką "All My Life” nagraną w duecie z Marco Bocchino wzięła udział w koncercie Piosenka dla Europy 2009 wyłaniającym reprezentanta Polski w 54. Konkursie Piosenki Eurowizji. Zajęli drugie miejsce, przegrywając jedynie z Lidią Kopanią. Brała udział w takich programach, jak m.in. "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W styczniu 2015 roku urodziła syna Borysa. Ojcem dziecka jest partner Aleksandry, koszykarz Krzysztof Białkowski.

Monika Mrozowska

Gdy miała 19 lat, wcieliła się w postać Majki w "Rodzinie Zastępczej". W serialu grała aż 10 lat. Potem w serialach występowała już tylko sporadycznie. Brała udział w programach rozrywkowych - "Jak oni śpiewają" oraz "Agent. Gwiazdy". Swego czasu gotowała też na telewizyjnej antenie z ówczesnym mężem - Maciejem Szaciłło. Ma z nim dwie córki: Karolinę i Jagodę. W 2014 roku została mamą Józefa. Ojcem dziecka jest Sebastian Jaworski, z którym była związana. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia dokumentujące życie rodzinne. Bardzo lubi też gotować.

Misheel Jargalsaikhan

Wcielająca się w postać Zosi Misheel zakończyła swoją karierę medialną w 207 roku, jednak powróciła do świata show-biznesu w 2015 roku, występując w programach rozrywkowych, m.in. "Tańcu z gwiazdami" i "Celebrity Splash". Gwiazda jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie publikuje zdjęcia z podróży oraz spotkań ze znajomymi.

Sergiusz Żymełka

Sergiusz Żymełka zadebiutował w 1996 roku, podkładając głos Sammy’emu Parkerowi w serialu "Szczęśliwy dzień". Później zaczął grać w przedstawieniach Teatru Telewizji dla Dzieci. Rozpoznawalność zdobył dzięki "Rodzinie Zastępczej", w której wcielił się w postać Filipa Kwiatkowskiego. Sergiusza mogliśmy oglądać też w serialach takich jak m.in. "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz". Ostatnio aktor pojawił się w filmie "Kobiety Mafii 2".

 Aleksander Ihnatowicz

Aleksander Ihnatowicz zaczynał swoją profesjonalną karierę aktorską w 1997 roku, zagrał wtedy m.in. w filmach "Dziady" i "Król Maciuś I", w którym wcielił się w tytułową rolę. Debiut przed kamerą zaliczył jednak na planie filmu "Kroniki domowe" Leszka Wosiewicza z 1997 roku. Największą rozpoznawalność przyniosła mu jednak rola Romka w "Rodzinie Zastępczej".

Po odejściu z serialu skupił się na nauce. Obecnie zajmuje się programowaniem, pracuje w platformie internetowej.

"Już na studiach zacząłem zajmować się programowaniem. Najpierw wyjeżdżałem na praktyki za granicę. Po powrocie uzyskałem tytuł inżyniera i znów wyjechałem nad Tamizę, tym razem jednak na dłużej. Mogłem tam zostać, postanowiłem jednak wrócić do Warszawy i skończyć studia magisterskie. Kiedy już się to stało, zacząłem pracować w firmie, która zajmowała się badaniem internetu. Pracowałem tam przez pięć lat" - powiedział w wywiadzie dla "Angory".

EN_01184282_6223
fot. Tricolors/ East News

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW