Obserwuj w Google News

„Hot Take”: film fabularny o procesie Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Kto wcielił się w słynny duet?

2 min. czytania
29.09.2022 12:37
Zareaguj Reakcja

„Hot Take: The Depp/Heard Trial“ to film fabularny, opowiadający o słynnym procesie sądowym, którym żyły portale filmowe i plotkarskie w ostatnich tygodniach. Szefowie platformy streamingowej Tubi pomyśleli, że to dobry temat do filmu fabularnego, który opowie, jak doszło do wydarzeń znanych z relacji telewizyjnych. Kto wcielił się w role słynnego aktorskiego duetu?

„Hot Take: The Depp/Heard Trial“ - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Tubi

Hot Take: The Depp/Heard Trial” to zaskakujący projekt filmowy. Opowieść o związku Johnny’ego Deppa i Amber Heard, opowiedziana w formie fabularnego projektu, w którym inni aktorzy wcielają się w role słynnych przeciwników w sądzie. Platforma Tubi zamiast zrobić porządny film dokumentalny, bazując na dostępnych materiałach z sali sądowej, postanowiła stworzyć dramatyzowany film fabularny, w którym Mark Hapka wciela się w Deppa, a Megan Davis gra Amber Heard. Pomysł dość karkołomny, a jak pokazuje pierwszy zwiastun, też dość nieudany.

Redakcja poleca

„Hot Take: The Depp/Heard Trial” – zwiastun 

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Hot Take: The Depp/Heard Trial” – twórcy i obsada

Pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Guy Nicolucci, znany z programu „The Daily Show“. Za kamerą stanęła Sara Lohman („Secrets in the Woods“), a na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Mark Hapka (Johnny Depp), Megan Davis (Amber Heard), Melissa Marty (Camille Vasquez, prawniczka Deppa) czy Marry Carrig (Elaine Bredehoft, prawniczka Heard).

„Hot Take: The Depp/Heard Trial” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera na platformie Tubi odbędzie się już w piątek 30 września. Co ciekawe – jak informuje zwiastun – film dostępny będzie za darmo, nawet dla osób bez abonamentu serwisu. Na razie nie wiadomo czy i kiedy produkcja pojawi się oficjalnie w Polsce.

Czytaj także:  "Avatar" w polskich kinach: widzowie zostali oszukani? Żadają zwrotu pieniędzy

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET