Zamknij

Johnny Depp po głośnym procesie otrzymał nowy kontrakt. Zarobi miliony dolarów

10.08.2022 14:12

Johnny Depp może cieszyć się nie tylko ze wygranej w głośnym procesie przeciwko Amber Heard. Gwiazdor miał otrzymać nowy kontakt, na którym zarobi miliony dolarów. Gdzie go zobaczymy?

Johnny Depp
fot. screen: YouTube Art Of The Pantheon

Johnny Depp to dla wielu widzów żywa legenda światowego kina. Nie da się ukryć, że amerykański aktor jest postacią niezwykle barwną, a jego wszechstronny talent mogliśmy podziwiać w największych kinowych hitach. Od lat jest gwiazdą przygodowej serii "Piraci z Karaibów", otrzymał statuetkę Złotego Globu za musical "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street", wystąpił w kultowych "Co gryzie Giberta Grape'a" i "Las Vegas Parno". Ciężko wymienić wszystkie jego świetne kreacje. Od 2015 roku jest także gitarzystą rockowej grupy Hollywood Vampires.

W ostatnim czasie najgłośniej o Deppie mówiło się w kontekście "procesu dekady" - sądowej batalii z byłą żoną Amber Heard, którą aktor oskarżył o zniesławienie. Przypomnijmy, że gwiazda "Aquamana" opowiadała o rzekomej przemocy fizycznej i seksualnej ze strony Johnny'ego. Sąd nie dał wiary jej wersji, w efekcie czego została zobowiązana do zapłacenia byłemu mężowi 15 milionów dolarów. To z pewnością spory zastrzyk gotówki dla gwiazdora, okazuje się jednak, że dużo zarobi także po podpisaniu najnowszego kontraktu.

ZOBACZ TAKŻE:  11 gwiazd i skandale, które zmieniły bieg ich kariery [GALERIA]  

Johnny Depp zarobi miliony dolarów. Hollywoodzki gwiazdor podpisał nowy kontrakt

Depp podczas sądowej batalii z Heard musiał zmagać się z wizerunkowym kryzysem, nie brakowało osób, które stanęły po stronie Amber i uznały aktora za brutala, który znęcał się nad małżonką. Wydaje się jednak, że gwiazdor "Piratów z Karaibów" odbudował swoją pozycję. Nie jest tajemnicą, że mógł liczyć na wsparcie nie tylko oddanych fanów, ale także marek, które nawet w trudnym okresie nie zdecydowały o zakończeniu z nim współpracy.

Jedną ze światowej sławy firm, których produkty reklamuje Johnny, jest Dior. Prestiżowy dom mody wykorzystywał wizerunek Deppa w swoich kampaniach, a aktor zarabiał na tym ogromne pieniądze. Jak informuje portal TMZ, będzie je zarabiał dalej, ponieważ marka przedłużyła z nim kontrakt.

Umowa miała zostać już podpisana, co więcej, po koncercie 59-latka w Paryżu miała odbyć się sesja zdjęciowa dla słynnej marki z udziałem światowej sławy fotografa Grega Williamsa. Zdaniem portalu Depp na nowej umowie z Diorem zarobi krocie: kwota na kontrakcie ma być bowiem siedmiocyfrowa. Trzeba przyznać, że aktor wie, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu i wielkich pieniędzy.