Obserwuj w Google News

"Harry Potter": gwiazdy filmu znowu razem. Jak zmienili się aktorzy?

2 min. czytania
05.09.2022 13:53
Zareaguj Reakcja

Tom Felton (Draco Malfoy) i Jason Isaacs (Lucjusz Malfoy) - gwiazdorzy serii "Harry Potter", spotkali się i zrobili sobie zdjęcie. Jak zmienili się filmowi ojciec i syn?

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II - Josh Herdman, Tom Felton - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Aktorzy wcielający się w antagonistów serii "Harry Potter" zapozowali wspólnie do zdjęcia, które trafiło na Instagram. Jak obecnie wyglądają Tom Felton i Jason Isaacs?

"Harry Potter": Tom Felton i Jason Isaacs razem na wspólnym zdjęciu

Draco Malfoy to Ślizgon pochodzący z rodu, który był związany z Voldmortem. Wywyższający się chłopak był jednym z wrogów Harry'ego Pottera przez niemal całą fabułę sagi J.K. Rowling. Mimo tego wcielający się w niego Tom Felton ma bardzo wiele fanów na całym świecie. Podobnie jak odtwórca jego niegodziwego ojca Lucjusza, czyli Jason Isaacs.

Redakcja poleca

Mimo że od zakończenia filmowej adaptacji "Harry'ego Pottera" minęła już ponad dekada, niektóre znajomości zawarte na planie przetrwały próbę czasu. Tak jest właśnie w przypadku Feltona i Isaacsa. Obaj artyści utrzymują kontakt i co jakiś czas spotykają się, by przy okazji zadowolić potteromaniaków. Na Instagram młodszego aktora trafiło zdjęcie z jego filmowym ojcem.

W poście mowa o przedstawieniu "222: A Ghost Story". Felton nazwał Isaacsa swoim ojcem, co zresztą zdarzyło się nie po raz pierwszy, ponieważ mężczyźni co jakiś czas spotykają się, ku uciesze fanów, albo wysyłają sobie życzenia urodzinowe w social mediach. 

Redakcja poleca

"Harry Potter": gdzie oglądać serię filmów?

Osoby, które kochają kreacje Feltona i Isaacsa mimo zakończenia serii "Harry Potter", nadal mogą oglądać ją dzięki platformie HBO Max. Znajdują się na niej wszystkie produkcje o młodym czarodzieju, a także spin-offy "Fantastyczne zwierzęta", rozgrywające się na wiele lat przed wydarzeniami z książek i filmów.

RadioZET.pl/Instagram