Obserwuj w Google News

HBO kończy 50 lat. Zobacz specjalny spot jubileuszowy. Jakie seriale pokazano w materiale? [WIDEO]

2 min. czytania
21.09.2022 10:57
Zareaguj Reakcja

HBO obchodzi swoje pięćdziesięciolecie. Z okazji urodzin słynnej amerykańskiej stacji, w mediach społecznościowych pojawił się specjalny klip wspominkowy. Jakie produkcje wybrano jako reprezentacyjne dla dokonań stacji Home Box Office?

HBO 50 - jubielusz stacji
fot. materiały prasowe HBO

HBO, czyli Home Box Office, zostało założone 8 listopada 1972 roku w Nowym Jorku. Z okazji urodzin, świętowanie rozpoczęło się już dzisiaj – 50 dni przed właściwym terminem.

Wedle informacji prasowej stacji, przez następne 50 dni w mediach społecznościowych pojawiać się będą ekskluzywne materiały, dotyczące najważniejszych premier stacji. Pojawią się nowe zwiastuny, jak i niewidziane dotąd materiały zza kulis. Jak informują przedstawiciele HBO, w ramach kampanii widzowie będą mieli także możliwość zobaczenia m.in. premierowych materiałów z najnowszego serialu „The Last of Us”, drugiego sezonu produkcji” Lakers: Dynastia zwycięzców”, trzeciego sezonu „We’re Here”, drugiej serii „ Biały lotos”, trzeciej części „Prawych Gemstonów”, czwartego sezonu Sukcesji i wielu innych.

Redakcja poleca

HBO obchodzi pięćdziesięciolecie. Zobacz specjalny klip urodzinowy 

Z okazji rozpoczęcia świętowania urodzin stacji, HBO wypuściło specjalny klip urodzin, w którym możemy obejrzeć fragmenty najsłynniejszych produkcji stacji. „ Sukcesja”, „ Gra o tron”, „Ród Smoka”, „ Seks w wielkim mieście”, „" Mogę Cię zniszczyć", Girls”, „ Euforia”, „Sześć stóp pod ziemią” czy „Anioły w Ameryce” i „Wielkie kłamstewka” to tylko kilka z tytułów, które otrzymały swój czas ekranowy, jako największe i najważniejsze osiągnięcia pięćdziesięcioletniej historii stacji.

Cały spot prezentuje się następująco:

HBO świętuje 50 lat. Co szef stacji powiedział o jubileuszu?

Carter Bloys, szef działu treści HBO i HBO Max w następujących słowach wypowiedział się o początku świętowania jubileuszu:

„HBO od lat słynie z opowiadania przełomowych historii. Kampania „Fifty Years of Firsts” jest wyrazem uznania dla ludzi, którzy wyznaczali nowe standardy rozrywki i przedstawia sylwetki osób, które będą tworzyć w przyszłości kolejne wspaniałe produkcje HBO. Bardzo cieszymy się, że wspólnie z naszymi fanami możemy jeszcze raz przeżyć te niezapomniane chwile i uhonorować naszych wspaniałych twórców”.

W ramach celebracji w serwisie HBO Max pojawi się specjalna zakładka „HBO50”, w której znajdą się specjalne materiały. M.in.: wybrane niezapomniane piloty seriali, najzabawniejsze stand-upy, wciągające historie, głośne dokumenty, filmy i miniseriale.

Czytaj także:  Martin Scorsese jest fanem horroru „Pearl“. Co reżyser „Taksówkarza“ napisał o prequelu „X“? [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa HBO/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET