Obserwuj w Google News

Filmy i seriale na Netflix, które trzeba zobaczyć. Te tytuły podbijają platformę [TOP 10]

2 min. czytania
15.11.2021 12:59
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę filmów i seriali, które cieszą się popularnością. Na pierwszym miejscu znalazł się hit ostatnich dni, czyli film "Czerwona nota", który jest najdroższą produkcją w historii Netflixa. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Czerwona nota
fot. Materiały prasowe Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Platforma prowadzi ranking, który może się okazać pomocny. Na podium znalazła się nowość, czyli film "Czerwona nota", który jest zarazem jedną z najdroższych produkcji w historii Netflixa. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz także:  Netflix: "Czerwona nota" z rekordem w dniu premiery. Gwiazdy filmu chwalą się sukcesem [ZDJĘCIA]

Filmy i seriale na Netflix, które warto znać. Te tytuły są popularne [TOP 10]

Netflix daje dostęp użytkownikom do rankingu TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszym miejscu znalazł się film, na który widzowie czekali wiele miesięcy. Jest to "Czerwona nota" z gwiazdorską obsadą. W produkcji występują m.in. Gal GadotDwayne Johnson i Ryan Reynolds. Członek FBI depcze po piętach złodziejowi dzieł sztuki, by jednak odnieść sukces, musi wejść w rolę wspólnika oszusta.

Na drugiej pozycji jest serial "Arcane: League of Legends", który trafił przede wszystkim do fanów popularnej gry internetowej. Produkcja z marszu stała się hitem. Serial przedstawia losy dwóch sióstr, walczących po przeciwnych stronach w wojnie pomiędzy miastami Piltover i Zaun.

Podium zamyka polska produkcja, czyli film "Jak zostać gwiazdą" z 2020 roku. W produkcji można zobaczyć plejadę polskich gwiazd - Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka czy Urszulę Dudziak. Fabuła przedstawia kulisy kontrowersyjnego programu telewizyjnego "Music Race", podczas którego są poszukiwane muzyczne talenty z Polski.

W obecnym zestawieniu znalazł się też hit ostatnich miesięcy, czyli koreański serial "Squid Game". Widzowie wciąż oglądają ostatni sezon serialu "Narcos: Meksyk" oraz "Miłosną pułapkę". Co jeszcze cieszy się obecnie zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej podajemy szczegóły.

Redakcja poleca

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Czerwona nota"
  2. "Arcane: League of Legends"
  3. "Jak zostać gwiazdą"
  4. "Miłosna pułapka"
  5. "Psi patrol"
  6. "Squid Game"
  7. "Święta u Christmasów"
  8. "Big Mouth"
  9. "Narcos: Meksyk"
  10. "Yara"

Zobacz także:  „Zbuntowani“: Netflix zaprezentował świeży zwiastun nowej wersji słynnej telenoweli [WIDEO]

RadioZET.pl

Najchętniej oglądane seriale Netflixa w historii. Te produkcje nie mają sobie równych! [TOP 10]