Obserwuj w Google News

Ciche miejsce 2: By przeżyć musisz milczeć. Pojawił się pierwszy zwiastun

Roksana Orlicka
2 min. czytania
02.01.2020 14:28

,,Ciche miejsce" jest często określane mianem najbardziej wciągającego kina grozy ostatnich lat. Historia rodziny Abbott będzie miała kontynuację. Opublikowano pierwszy zwiastun filmu ,,Ciche miejsce 2". Wszystko wskazuje na to, że sequel również będzie trzymał w napięciu. Zdradzamy szczegóły związane z datą premiery.

Ciche miejsce 2 oficjalny zwiastun i data premiery
fot. YouTube/Screen TYLKOHITY

,,Ciche miejsce 2" - pojawił się pierwszy zwiastun filmu z Emily Blunt i szczegóły dotyczące premiery. Trudno o kino grozy, które zachwycałoby klimatem i budowało napięcie od samego początku do końca. Film ,,Ciche miejsce" z 2018 roku w reżyserii Johna Krasinskiego spodobał się krytykom. Już niedługo w kinach pojawi się kontynuacja ,,Cichego miejsca". Poniżej zdradzamy szczegóły i prezentujemy zwiastun.

Ciche miejsce 2: Oficjalny zwiastun i data premiery filmu

,,Ciche miejsce" przedstawia historię czteroosobowej rodziny, która stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Porozumiewają się oni w całkowitej ciszy. Nie mogą używać słów i wydawać dźwięków. Nie jest łatwo, wciąż czują napięcie i skupiają się na tym, by porozumiewać się bez słów. Każdy wydany dźwięk jest śmiertelnym zagrożeniem. 

W rolach głównych wystąpili: Emily Blunt ("Diabeł ubiera się u Prady", "Dziewczyna z pociągu" czy "Sicario") oraz John Krasinski (również reżyser filmu ,,Ciche miejsce"), prywatnie mąż aktorki. 

Zobacz także: Joker: Zakończenie filmu miało być bardziej przerażające? Zdradzono szczegóły

,,Ciche miejsce 2" pokaże dalsze losy rodziny Abbottów. Po śmiertelnych wydarzeniach w domu będą oni musieli znaleźć nowe miejsce do życia. Rodzina wciąż próbuje żyć w ciszy i przetrwać atak tajemniczych stworzeń, które reagują na każdy dźwięk. Niestety, Abbottowie przekonają się, że stwory nie są jednym zagrożeniem. W obsadzie filmu ,,Ciche miejsce" znaleźli się: Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe czy Millicent Simmonds. Reżyserem i scenarzystą filmu ponownie jest John Krasinski.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu:

Na premierę ,,Cichego miejsca 2" trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Film trafi do kin 20 marca 2020 roku. Przypominamy, że ,,Ciche miejsce" otrzymało nominację do Oscara w kategorii najlepszy montaż dźwięku. Film osiągnął również sukces komercyjny. Jego budżet wynosił niecałe 17 milionów dolarów, a produkcja zarobiła ponad 340 milionów dolarów.

Zobacz także:  Największe hity kasowe 2019 roku. Na co chodziliśmy do kina?

RadioZET.pl/RO