Obserwuj w Google News

Chris Nassif nie żyje. Filmowiec odpowiadał za karierę gwiazdy "Beverly Hills, 90210"

2 min. czytania
20.07.2022 10:48
Zareaguj Reakcja

Zmarł Chris Nassif - amerykański producent filmowy i agent aktorów. Stworzył między innymi 3. część kultowego horroru "Smakosz". Miał 62 lata.

BEVERLY HILLS, 90210 - Ian Ziering, Luke Perry, Jason Priestley - kadr z serialu
fot. Everett Collection /East News

6 lipca 2022 roku odszedł Chris Nassif. Był amerykańskim producentem filmowym oraz wieloletnim agentem aktorów. Miał 62 lata. Informacja o jego śmierci trafiła do mediów dopiero dwa tygodnie po zgonie.

Chris Nassif nie żyje

Jak podaje Deadline smutne wieści przekazał doktor Paul Nassif znany z programu telewizyjnego "Plastyczna fuszerka" - brat zmarłego. Wpis na temat śmierci Chrisa Nassifa trafił na Twittera.

Wczoraj, 6 lipca, straciliśmy mojego starszego brata Chrisa Nassifa Seniora. Był ukochanym bratem, ojcem, mężem i wujkiem. To było nieoczekiwane i tragiczne wydarzenie, które wywołało u nas wszystkich ogromny smutek.  Rodzina Nassifów docenia, że w tej chwili szanujecie jej prywatność.

Nie podano jego przyczyny śmierci.

Redakcja poleca

Chris Nassif urodził się 24 lipca 1959 roku w Los Angeles jako Christopher Nassif. W 1983 roku otworzył CNA and Associates Talent Agency - firmę, której klientami byli między innymi Luke Perry, Ricky Martin i Jay Hernandez. To właśnie Nassif odpowiadał za kontrakt Perry'ego do serialu "Beverly Hills, 90210". Wśród gwiazd, które korzystały z usług Nassifa znaleźli się również Michael Rapaport, Fran Drescher, Molly Shannon, Robert Forster, Kunal Nayar, Josh Holloway oraz Martin Landau. W roku 2000 agencja aktorska połączyła się z Premiere Artists Talent Agency tworząc Diverse Talent Group. Pod skrzydłami DTG znaleźli się między innymi Chrissy Metz, James Van Der Beek, Michael Wetherly i Austin Butler.

Nassif od 2011 roku był również producentem filmowym. W swojej karierze wyprodukował 11 tytułów. Wśród nich znalazły się "Monster Mutt", dokumenty "American Federale" i "Larger Than Life: The Suge Knight Story", "Stolen", czy trzecia część słynnego horroru "Smakosz". Ostatnimi filmami, na którymi pracował Nassif były "The Lost and the Brave" i "Tin Soldiers", które wciąż czekają na premierę.

Redakcja poleca

Pozostawił swoją żonę Robin Nassif, z którą był w związku od 35 lat, synów Chris Juniora i Ryana Nassifów oraz swoje rodzeństwo - Alexis i Paula Nassifów.

RadioZET.pl/Deadline