Obserwuj w Google News

„Beverly Hills 90210” wraca na ekrany. Znamy datę premiery

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.05.2019 11:03
Zareaguj Reakcja

„Beverly Hill 90201” ponownie zagości na ekranach. Telewizja FOX zapowiedziała emisję sześciu nowych odcinków kultowego serialu. W obsadzie znalazła się większość aktorów znana z poprzednich serii. Znamy datę premiery pierwszego odcinka.

„Beverly Hills 90210” wraca na ekrany. Znamy datę premiery
fot. Instagram:@beverly_hills_90210

„Beverly Hills 90210” to bez wątpienia jeden z największych telewizyjnych hitów, przez wiele osób uważany nie tylko za doskonały serial, ale pewnego rodzaju zjawisko. Przeznaczona głównie dla młodzieży produkcja nie bała się poruszania kontrowersyjnych w latach dziewięćdziesiątych tematów, takich jak inicjacja seksualna, AIDS, uzależnienia czy rasizm. Polscy widzowie pierwszy odcinek mogli obejrzeć w lutym 1994 roku. Do dziś fani na całym świecie odświeżają sobie perypetie uczniów i studentów z Beverly Hills. Serial zdobył szereg branżowych nagród, był również kilkukrotnie nominowany do Złotego Globu.

Wydawać by się mogło, że fanom pozostało jedynie przypominanie sobie już wydanych sezonów. Tymczasem jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki „Beverly Hills 90210”.

„Beverly Hills 90210” nowe odcinki. Kiedy premiera?

Stacja FOX zdecydowała się na wyprodukowanie sześciu nowych odcinków „Beverly Hills 90210”. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź kontynuacji kultowego serialu. Ma on być swoistym połączeniem produkcji fabularnej oraz dokumentu. Dorośli bohaterowie mają zmagać się z trudami dorosłego życia, a scenariusze odcinków oparte zostaną na prawdziwych losach aktorów. Co ważne, w nowych odcinkach zobaczymy dobrze nam znane gwiazdy: Jeannie Garth jako Kelly, Jasona Priestleya jako Brandona, Tori Spelling jako Donnę, Briana Austina Greena jako Davida i Gabrielle Carters, która wcieli się w Andreę. Niestety, zabraknie Luke'a Perry'ego, czyli uwielbianego przez widzów Dylana.  Aktor zmarł w kwietniu 2019 roku w wieku 52 lat.

Premiera pierwszego nowego odcinka „Beverly Hills 90210” zapowiedziana została na 7 sierpnia 2019 roku.

 

RadioZET.pl/MF