Obserwuj w Google News

Wywiad Meghan i Harry u Oprah Winfrey - gdzie oglądać po polsku? [TRANSMISJA 8.03.2021]

2 min. czytania
08.03.2021 11:40
Zareaguj Reakcja

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a o ich występie w programie było jeszcze głośno przed emisją. W związku z tym wiele osób zastanawia się, gdzie oglądać rozmowę po polsku. Szczegółowe informacje na temat transmisji wywiadu Meghan i Harry'ego 8.03.2021 można znaleźć poniżej.

Wywiad, Meghan i Harry u Oprah Winfrey - gdzie oglądać po polsku? [TRANSMISJA 8.03.2021]
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry - wywiad u Oprah Winfrey po polsku. Gdzie oglądać długo wyczekiwaną rozmowę? Kiedy zostanie wyemitowana? O której godzinie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o wywiadzie Meghan i Harry'ego.

Meghan i Harry u Oprah Winfrey - gdzie oglądać wywiad po polsku 8.03.2021?

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey wyemitowany został w stacji CBS w poniedziałek 8 marca o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego. O tej porze można go było obejrzeć również na platformach YouTube TV oraz Hulu TV. Niestety żaden z tych serwisów nie był dostępny dla użytkowników z naszego kraju.

W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, gdzie obejrzeć wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah po polsku. Ta intymna rozmowa wyemitowana zostanie 8 marca na antenie TVN24. Początek zaplanowany został na godzinę 20:30.

Meghan i Harry nie zarobili na wywiadzie ani grosza? Oprah miała zainkasować miliony

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah - co warto wiedzieć?

Rozmowa Meghan i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey to pierwszy wywiad małżonków od czasu wycofania się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej i przeprowadzce do USA.

Jak podaje portal TVN24.pl, podczas rozmowy przedstawili powody swojej decyzji. Ponadto opowiedzieli, jak naprawdę wygląda życie na królewskim dworze. Zarzucili Pałacowi Buckingham m.in. rasizm i kłamstwa.

Meghan Markle była bliska samobójstwa: "Nie chciałam już żyć. To była ciągła walka"

RadioZET.pl/TVN24.pl