Zamknij

Sylwester miejski w Warszawie 2020/21 - czy się odbędzie w tym roku?

19.10.2020 13:38

Czy odbędzie się sylwester miejski w Warszawie 2020/2021? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim mieszkańcy stolicy i okolic, którzy już teraz zastanawiają się, czy planowana jest sylwestrowa zabawa na Placu Bankowym. Szczegóły można znaleźć poniżej.

Sylwester miejski w Warszawie 2020/21 - czy się odbędzie w tym roku?
fot. Jan BIELECKI/East News

Sylwester w Warszawie 2020/2021 - czy odbędzie się w tym roku sylwester na Placu Bankowym? Jaką decyzję podjęto w tej sprawie? Co warto wiedzieć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, czy odbędzie się sylwester miejski w Warszawie 2020/21.

Sylwester miejski w Warszawie 2020/21 - czy się odbędzie?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, czy sylwester miejski w Warszawie 2020/2021 się odbędzie. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez mieszkańców stolicy i okolic, którzy już teraz zastanawiają się, czy planowana jest sylwestrowa zabawa na Placu Bankowym. Decyzja w tej sprawie została już podjęta. Wiadomo, że sylwester miejski w Warszawie w 2020/21 nie odbędzie się.

Strefa czerwona, żółta w Polsce - powiaty: co wolno, co jest zabronione i gdzie? [MAPA, MIASTA]

Czy sylwester w Warszawie 2020/2021 się odbędzie?

Jak już wspominaliśmy powyżej, sylwester miejski w Warszawie w tym roku się nie odbędzie. Wszystko oczywiście z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie, a wraz z nią wprowadzeniu wielu obostrzeń i zaleceń. Jak czytamy na portalu Onet.pl,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w tym roku miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze - potwierdziła w poniedziałek rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka. Dodała także, że ma nadzieje, że w przyszłym roku będzie już inna sytuacja epidemiczna i uda się to zrekompensować.

RadioZET.pl