Obserwuj w Google News

Promocja Rossmann LISTOPAD 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]

2 min. czytania
03.11.2020 17:26
Zareaguj Reakcja

Promocje Rossmann na listopad 2020 rozpoczęły się już na początku miesiąca i będą dotyczyć różnych marek kosmetycznych - zarówno produktów do pielęgnacji, jak i tych do makijażu. Sprawdzamy, które produkty tym razem będzie można kupić taniej, ile potrwają promocje w Rossmann w listopadzie 2020 oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii i kto może skorzystać ze zniżek.

Promocja Rossmann LISTOPAD 2020 - od kiedy zniżki i na jakie kosmetyki? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocja Rossmann LISTOPAD 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? Co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie na listopad 2020: gazetka, jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Black Friday 2020 - ROSSMANN: promocja na kosmetyki. Od kiedy i na czym polega?

Rossmann - PROMOCJA LISTOPAD 2020: od kiedy, na czym polega i ile trwa? [GAZETKA]

Najnowsze promocje w Rossmannie w listopadzie 2020 pojawiły się już na początku miesiąca. Nowa akcja rabatowa drogerii rozpoczęła się dokładnie w niedzielę, 1 listopada 2020 roku i potrwa aż do niedzieli, 15 listopada lub do wyczerpania zapasów z danej oferty.

Tym razem promocja w Rossmannie na listopad 2020 nie jest promocją 55% czy 60% na kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu, a obowiązywać będzie oferta z dedykowanej gazetki. W Rossmannie promocja i specjalna akcja rabatowa obejmuje również wybrane produkty do pielęgnacji ciała, włosów czy też perfumy, a także wybrane marki kosmetyczne, m.in.:

  • perfumy do 60% taniej (np. Calvin Klein, Moschino, Guess, Mexx i inne)
  • kremy do twarzy do 45% taniej (np. Bielenda, L'Oréal)
  • pasty i szczoteczi do zębów
  • dezodoranty
  • środki do czyszczenia, do prania i inne
  • kosmetyki do makijażu (wybrane produkty) 

Nowe promocje pojawiły się na stronie internetowej i w drogeriach stacjonarnych, gdzie można znaleźć pełną gazetkę Rossmann na listopad 2020, w której opisane są wszystkie szczegóły akcji.

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie we wrześniu 2020 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii. Pełną listę produktów będzie można znaleźć m.in. na stronie internetowej drogerii Rossmann w dniu rozpoczęcia się promocji.

Zasady promocji w Rossmannie - LISTOPAD 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie we wrześniu 2020 nie trzeba należeć do Klubu Rossmann, jednak w drogerii pojawia się wiele ofert, które są dedykowane tylko Klubowiczom lub posiadaczom karty Rossnę!. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Promocja w Rossmannie w lipcu 2020 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z danej akcji promocyjnej w Rossmannie we wrześniu 2020 dowolną liczbę razy, jednak wybrane produkty można kupować w ograniczonej liczbie na jedną osobę. Mogą być również zmieniona godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl