Zamknij

Promocja Rossmann PAŹDZIERNIK 2020 - od kiedy promocja 60% i na jakie kosmetyki? [ZASADY, WARUNKI]

12.10.2020 18:18

W sieci pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące promocji w Rossmannie na październik 2020. Zniżki 60% na kolorówkę mają rozpocząć się w połowie miesiąca i będą dotyczyć różnych marek kosmetycznych. Akcje rabatowe drogerii w każdym miesiącu cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzamy, które produkty tym razem będzie można kupić taniej, ile potrwają promocje w Rossmann w październiku 2020 oraz na czym dokładnie polegać będzie nowa oferta drogerii i kto może skorzystać ze zniżek.

Promocja Rossmann PAŹDZIERNIK 2020 - od kiedy promocja 60% i na jakie kosmetyki? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocja Rossmann do 60% na kosmetyki PAŹDZIERNIK 2020 - od kiedy i na jakie produkty? Co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta na kolorówkę? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie 60% na kosmetyki do makijażu w październiku 2020: od kiedy, jakie produkty kupić, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA 60% PAŹDZIERNIK 2020: od kiedy, na czym polega i ile trwa? [ZASADY]

Pierwsze promocje w Rossmannie w październiku 2020 pojawiły się już na początku miesiąca. W sieci zaczęły pojawiać się również pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącej akcji rabatowej drogerii na kosmetyki kolorowe. Promocja do 60% rozpocznie się prawdopodobnie w czwartek, 16 października 2020 roku i potrwa aż do soboty, 31 października 2020 lub do wyczerpania zapasów z danej oferty. Nowe promocje pojawią się prawdopodobnie na stronie internetowej i w drogeriach stacjonarnych, gdzie będzie można znaleźć aktualną gazetkę Rossmann na październik 2020, w której zostaną opisane były wszystkie szczegóły akcji.

Nowa promocja w Rossmannie na październik 2020, czyli znana już akcja rabatowa na kolorówkę, tym razem ma obowiązywać tylko na wybrane kosmetyki do makijażu, a obniżki mają sięgać 60%. Poniżej będziemy zamieszczać listę marek i produktów, na które będą obowiązywać promocje, gdy tylko informacje na ten temat zostaną oficjalnie potwierdzone.

Szczegółowy wykaz i lista kosmetyków, które obejmuje promocja do 60% w Rossmannie w październiku 2020 zostanie opublikowana na stronie internetowej drogerii. Dodatkowo produkty będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w Rossmannie.

Zasady promocji do 60% na kolorówkę w Rossmannie - PAŹDZIERNIK 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie w październiku 2020 najprawdopodobniej trzeba należeć do Klubu Rossmann. Szczegóły zostaną potwierdzone w dniu, w którym rozpocznie się akcja rabatowa. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki wybranej przez nas promocji w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat.

Najprawdopodobniej promocja 60% w Rossmannie w październiku 2020 będzie obowiązywać nie tylko online, ale z wybranych ofert będzie można skorzystać również w sklepach stacjonarnych.

Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z danej akcji promocyjnej w Rossmannie w październiku 2020 tylko określoną liczbę razy, a wybrane produkty można kupować w ograniczonej liczbie na jedną osobę.

Z uwagi na wyjątkową sytuację w kraju i rozprzestrzenianie się koronawirusa mogą być zmienione godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji do 60% w Rossmannie 2020 można będzie znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl