Zamknij

Black Friday 2020 - ROSSMANN: promocja na kosmetyki. Od kiedy i na czym polega?

27.11.2020 16:30
Black Friday 2020 - ROSSMANN: promocja na kosmetyki. Od kiedy i na czym polega?
fot. Shutterstock

Black Friday 2020 i promocja w Rossmannie co roku cieszy się ogromną popularnością. Czarny Piątek przez wiele osób uznawany jest za idealną okazję, aby skorzystać z wyjątkowych ofert i zakupić pierwsze świąteczne prezenty dla bliskich. Sprawdzamy zasady i regulamin promocji na Black Friday 2020 w Rossmannie, do kiedy potrwa i co będzie można kupić w obniżonych cenach.

Black Friday 2020 - Rossmann: promocja na Czarny Piątek w Polsce. Co będzie można kupić taniej i jaka promocja będzie obowiązywać na Black Friday 2020 w Rossmannie? Sprawdzamy, czy są już dostępne pierwsze informacje o najnowszej ofercie.

Promocja Rossmann LISTOPAD 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]

Black Friday Rossmann 2020 - PROMOCJA na perfumy: co jeszcze będzie można kupić taniej?

Do tej pory promocje w Rossmannie na Black Friday 2020 i z innych okazji polegały głównie na obniżce cen nawet do 55% na różne rodzaje kosmetyków. Pojawiały się także np. promocje 1+1 gratis lub 2+1 gratis/2+2 gratis. Oznacza to, że przy zakupie odpowiednio 1 lub dwóch produktów kolejne mogliśmy otrzymać za darmo. W poprzednich latach największą popularnością cieszyła się promocja na wybrane perfumy.

W tym roku została przygotowana specjalna oferta dla klientów. Promocje obejmują różne rodzaje kosmetyków oraz wiele marek, a zniżki sięgają aż do 80%. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej drogerii. Zniżki będą obowiązywać w dniach 27-30 listopada 2020 roku.

Wielu klientów drogerii oczekuje, że w listopadzie pojawi się nowa promocja w Rossmannie na Black Friday 2020, a dokładniej w piątek, 27 listopada. Wiele osób już w październiku zaczynało spekulować, na czym może ona polegać i czy po raz kolejny będzie to promocja na perfumy na Black Friday 2020, podobnie jak w poprzednich latach. Tym razem przecenione są wybrane rodzaje perfum damskich i męskich.

Black Friday 2020 - PROMOCJE, sklepy, kody rabatowe, oferty i zniżki [LISTA SKLEPÓW]

Black Friday - promocja w Rossmannie na Czarny Piątek 2020 [REGULAMIN, ZASADY]

Szczegółowe zasady promocji w Rossmannie na Black Friday 2020 i regulamin pojawiły się na stronie internetowej drogerii. Warto pamiętać, że aby skorzystać z promocji w listopadzie, trzeba spełnić warunki regulaminu, jednak nie trzeba należeć do Klubu Rossmann, aby naliczyła się zniżka przy kasie lub podczas zamówienia internetowego.

Produkty i kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie na Black Friday 2020 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji, a także na stronie internetowej drogerii dedykowanej promocji na Black Friday 2020 w Rossmannie.

Black Friday co roku cieszy się coraz większą popularnością. Wiele sklepów przyłącza się do akcji i oferuje swoim klientom różnego rodzaju akcje rabatowe. W niektórych sklepach zniżki mogą sięgać nawet do 70% czy 90%.

RadioZET.pl