Zamknij

Maria Sadowska - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

Jolanta Waligóra
22.05.2019 15:57
Maria Sadowska - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, MĄŻ]
fot. Instagram.com/mariasadowska/

Maria Sadowska jest uczestniczką nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". To piosenkarka i reżyserka filmowa, która przez kilka edycji była jurorką w show "The Voice of Poland". Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Marii Sadowskiej można znaleźć poniżej.

Kim jest Maria Sadowska? Dzieci, wiek, rodzice, mąż, film, Instagram, ślub, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat uczestniczki "Agenta Gwiazdy" zamieszczamy w tym artykule.

Maria Sadowska z "Agenta Gwiazdy" - kim jest uczestniczka programu?

Maria Sadowska pochodzi z Warszawy. Ukończyła tam Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina oraz Akademię Filmu i Telewizji. Jest także absolwentką łódzkiej PWSFTviT na kierunku reżyserii. Na początku lat 90. była członkiem dziecięcego zespołu "Tęcza". W 1993 roku wydała swój pierwszy solowy album, który zatytułowała "Jutro". Obecnie na swoim koncie Maria Sadowska ma kilka płyt i może poszczycić się także współpracą z producentami m.in. Madonny.

W międzyczasie Maria Sadowska postanowiła rozpocząć także karierę filmową. W 2009 roku zaprezentowała swój pierwszy krótkometrażowy film "Non Stop Kolor". Artystka w swoim dorobku ma takie filmy jak "Dzień Kobiet", "Demakijaż" czy "Stuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". 

Wielu widzów może kojarzyć ją przede wszystkim z programu "The Voice of Poland", gdzie przez kilka edycji była jurorką. W nowej edycji programu "Agent Gwiazdy" Maria Sadowska konkuruje m.in. z Angeliką Muchą, Damianem Kordasem, Wiktorem Mrozikiem, Edytą Górniak, Agata Nizińską, Aleksandrem Dobą, Michałem Koterskim.

Agent gwiazdy 4 - kto jest agentem i kto wygra finał? [ZWYCIĘZCA PROGRAMU]

Maria Sadowska - wiek, dzieci, mąż, rodzice, Instagram, życie prywatne

Maria Sadowska urodziła się 27 czerwca 1976. W tym roku skończy 43 lata. Jest córką muzyka Krzysztofa Sadowskiego i piosenkarski Liliany Urbańskiej. Maria Sadowska prywatnie związana jest z Adrianem Łabanowskim. Para wzięła ślub cywilny w 2011 roku, a 6 lat późnej ślub kościelny. Mąż Marii Sadowskiej, choć z zawodu jest fizjoterapeutą, to spełnia się jako lider alternatywnego zespołu reggae o nazwie No Logo. Para ma dwójkę dzieci - córkę Lilę i syna Iwo.

Artystka aktywna jest w mediach społecznościowych. Maria Sadowska na Instagramie figuruje pod nazwą: mariasadowska.

RadioZET.pl/JW