Obserwuj w Google News

Małgorzata Ohme: kim jest współprowadząca Dzień dobry TVN?

Paweł Żurek
2 min. czytania
22.07.2019 11:00
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ohme: kim jest nowa współprowadząca Dzień dobry TVN? Ohme jest znana widzom m.in. z występów w Big Brotherze, a teraz w TVN-ie da się poznać z nowej roli. Sprawdzamy co wiadomo o nowej prowadzącej Dzień dobry TVN - kim jest, ile ma lat, ile ma dzieci i kim jest jej partner. 

Małgorzata Ohme: kim jest współprowadząca Big Brothera?
fot. screen Instagram Małgorzaty Ohme @gosiaohme

Małgorzata Ohme: kim jest nowa współprowadząca  Big Brothera 2019? Sprawdzamy co wiadomo o nowej "twarzy" reality show TVN-u. Oto najważniejsze informacje dotyczące Małgorzaty Ohme: kim jest? Ile ma lat? Ile ma dzieci? Kim jest jej partner? 

>>  Małgorzata Ohme i Urszula Chincz prowadzącymi nową edycję „Big Brothera”

Małgorzata Ohme: kim jest nowa współprowadząca Dzień dobry TVN? [WIEK]

Małgorzata Ohme, współprowadząca Dzień dobry TVN , to dziennikarka i prezenterka współpracująca z kilkoma portalami i wydawnictwami. Ohme ma dzieci – Klarę i Jurka.

Jak sama pisze: „wzrusza ją miłość starszych ludzi i gdy jej córka pyta: „zawsze będziesz?”. Uwielbia gotować, piec ciasta i patrzeć, jak Klara jeździ konno. Podobno boi się tylko tego, że jej dzieci zostaną same. Cała reszta? Lęki są po to, by je pokonywać

Małgorzata Ohme ma 39 lat.

Jak ogłosiły władze TVN, nowymi prowadzącymi Dzień dobry TVN zostaną Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Para, która współpracowała ze sobą w "Big Brotherze" zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera. 

>>  Dzień Dobry TVN: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nowymi prowadzącymi poranny program

>>  Dzień dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller oficjalnie pożegnali się z widzami

Małgorzata Ohme: psycholog, gabinet

Małgorzata Ohme, nowa współprowadząca Dzień dobry TVN, jest praktykującym psychologiem – prowadzi gabinet w którym, jak sama pisze, leczą się jej przyjaciółki.

Ohme zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną. Działa też na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci.

>>  Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Małgorzata Ohme: partner, Instagram

Partnerem Małgorzaty Ohme przez kilka ostatnich lat był Jacek Borcuch. Wcześniej, prezenterka była związana z Rafałem Ohme. Małgorzata Ohme, nowa współprowadząca  Dzień dobry TVN, aktywnie działa na Instagramie - na jej koncie można obejrzeć zdjęcia z pracy, a także te zrobione podczas zabawy z dziećmi. 

Big Brother 2019: Małgorzata Ohme

W ostatniej edycji Big Brothera  Małgorzata Ohme razem z Urszulą Chincz były współprowadzącymi program. Obie pojawiały się codziennie w wieczornych odcinkach na żywo Big Brother nocą oraz w Big Brother Raport.

>>  Big Brother 2019: Tak wygląda dom z nowej edycji. Tutaj zamieszkają uczestnicy [ZDJECIA]

RadioZET.pl/PZ