Obserwuj w Google News

Małgorzata Ohme i Urszula Chincz prowadzącymi nową edycję „Big Brothera”

Redakcja
2 min. czytania
05.03.2019 13:31
Zareaguj Reakcja

Niebawem, po 11 latach przerwy zobaczymy najnowszą edycję „Big Brothera”. Główną gospodynią, ale też twarzą formatu jest Agnieszka Wożniak-Starak. Z kolei współprowadzącymi zostały dziennikarki: Urszula Chincz i Małgorzata Ohme.

Urszula Chincz będzie współprowadzącą nową edycję "Big Brothera"
fot. Instagram,com/ulapedantula

Nowa edycja „Big Brothera”: Urszula Chincz i Małgorzata Ohme współprowadzącymi

Najnowszą edycję  „Big Brothera” zobaczymy w niedzielę, 17 marca na antenie TVN 7. W tej odsłonie reality show zobaczymy piętnastu uczestników, którzy wprowadzą się do wolnostojącego domu. Casting, który rozpoczął się w połowie grudnia 2018 roku, wciąż jeszcze trwa. Jak czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl, do  Agnieszki Wożniak-Starak, która jest gospodynią i twarzą formatu, dołączyły Urszula Chincz i Małgorzata Ohme. Obie dziennikarki pojawią się codziennie w wieczornych odcinkach na żywo „Big Brother”, nocą (emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 23.15) oraz w „Big Brother Raport”, czyli w sobotnim odcinku live o godz. 20.00.

„Big Brother”. Do prowadzących dołączył Bartek Jędrzejak

„Big Brother nocą” będzie interaktywnym studiem na żywo, do którego każdego dnia zaproszeni zostaną m.in. influencerzy i dziennikarze. Urszula Chincz będzie miała za zadanie rozmawiać z gośćmi i omawiać najciekawsze wydarzenia z domu, w którym mieszkają uczestnicy. Z kolei Małgorzata Ohme okiem psychologa oceni m.in. zachowania uczestników oraz relacje między nimi.

Ostatnim prowadzącym „Big Brother” będzie Bartek Jędrzejak, prezenter pogody w „Dzień dobry TVN”. Jędrzejak w reality-show będzie wyprowadzać osoby, które odpadną z programu i rozmawiać z nimi.

– Moim zadaniem będzie wyprowadzanie tych, którzy odpadną z Domu Wielkiego Brata, czyli będę pierwszą osobą, którą zobaczą po otwarciu drzwi. Będę pocieszycielem, porozmawiam z przyjaciółmi i rodzinami. Będę miał przyjemność poznać tych ludzi od drugiej strony – podkreśla dziennikarz w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl

Dodajmy, że w nowym formacie uczestnicy będą wykonywać zdania podzielone na tzw. tygodnie tematyczne. Do programu zgłosiło się aż 15 tysięcy uczestników.

RadioZET.pl/ Wirtualnemedia.pl/ SW