Obserwuj w Google News

Dzień Dobry TVN: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nowymi prowadzącymi poranny program

Sylwia Wamej
2 min. czytania
22.07.2019 08:40
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poprowadzą poranne pasmo „Dzień Dobry TVN”. Para, która współpracowała ze sobą w „Big Brotherze”, zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera. Dziennikarze pożegnali się niedawno z widzami śniadaniowego programu.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poprowadzą „Dzień Dobry TVN”

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poprowadzą „Dzień dobry TVN”. Zastąpią  Magdę Mołek i  Marcina Mellera, którzy niedawno pożegnali się z programem. Lubiana przez widzów para prowadziła weekendowe wydania śniadaniówki. Fani „Dzień Dobry TVN” zastanawiali się, kto może zastąpić Magdę Mołek i Marcina Mellera. Wymieniane były m.in. Anna Wendzikowska i Gabi Drzewiecka, jednak wybór padł na Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme, którzy współpracowali ze sobą w „Big Brotherze”. Jak donosi „Fakt”, to właśnie oni będą jednymi z gospodarzy „Dzień Dobry TVN”.

– To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie „Big Brother nocą”, to żal byłoby rozdzielać taki duet – powiedziała w rozmowie z „Faktem” osoba związana ze stacją TVN.

„Dzień Dobry TVN”: Mołek i Meller związani byli z programem od 2013 roku

Marcin Meller i Magda Mołek prowadzili „Dzień Dobry TVN” od lutego 2013 roku. Meller prowadził wcześniej program w latach 2005-2008 razem z Kingą Rusin. Dziennikarz wciąż będzie jednak prowadzącym „Drugie Śniadanie Mistrzów” w TVN24. Z kolei Magda Mołek realizować będzie cykl rozmów „W roli głównej” na antenie TVN Style. Jak poinformowała swoich fanów w social mediach, szykuje również dwa nowe projekty.

 

RadioZEt.pl/ Fakt/ SW