Obserwuj w Google News

Dzień dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller oficjalnie pożegnali się z widzami

Maciej Friedrich
2 min. czytania
19.07.2019 12:21

W mediach pojawiły się plotki, że Magda Mołek i Marcin Meller znikną z „Dzień dobry TVN”. Wiemy już, że informacje okazały się prawdą. Sympatyczni prowadzący potwierdzili zakończenie swojej przygody ze śniadaniowym formatem i pożegnali się z widzami.

Dzień dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller oficjalnie pożegnali się z widzami
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dzień dobry TVN” to popularny program poranny, z którym wielu widzów zaczyna dzień od 2005 roku. Pojawiają się w nim rozmowy z gośćmi, reportaże, kącik kulinarny i wiele innych. Popularność formatowi od zawsze przynosili również charyzmatyczni prowadzący. Świetny duet tworzyli między innymi Magda Mołek i Marcin Meller. Od niedawna jednak w mediach pojawiły się doniesienia, że Mołek rezygnuje z udziału w „Dzień dobry TVN”. Jej odejście miało skutkować również odejściem Mellera. Prowadzący postanowili rozwiać wątpliwości fanów i opublikowali komentarze w mediach społecznościowych.

Dzień dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller znikają z programu

Dla wielbicieli Mołek i Mellera nie mamy dobrych wieści. W czwartek 18 lipca na Instagramie zarówno Magda, jak i Marcin opublikowali wpisy, w których potwierdzają, że kończą pracę na planie „Dzień dobry TVN”. Podkreślili jednak, że nie kończą współpracy ze stacją i nadal będzie można ich oglądać w innych programach, przy których pracują. Dziennikarze podziękowali również fanom i współpracownikom.

„Po 15 latach pracy w »Dzień dobry TVN« , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę [...] na antenie TVN będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję też dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem. Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych” – napisała Magda Mołek.

„Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z »Dzień dobry TVN« [...] Uspokajam, że »Drugie Śniadanie Mistrzów« w TVN24 pozostaje bez zmian. Dzięki Magda, dzięki ekipo »Dzień dobry TVN« i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany!” – pożegnał się Marcin Meller.

Za wspólną pracę obojgu dziennikarzy podziękował kolega z planu, Piotr Kraśko. Magdę Mołek nazwał „wspaniałą wspaniałością”, a pracę w Mellerem określił mianem „jednym z najbardziej kosmicznych doświadczeń w telewizji”.

ZOBACZ: TVP szykuje zmiany. „Jaka to melodia?” i „Koło fortuny” z nowymi prowadzącymi?

 

RadioZET.pl/MF